HaberlerKripto Para Haberleri

Paypal için Yeni Dönem Başlıyor Artık Daha Fazla Kripto Para Barındıracak

Paypal Milyonlarca Amerikalının Bankasız olduklarını öne sürerek Djital Cüzdanları tanıtmak için ciddi bir çalışma gerektiğini ve Ödemeler’de Djital para birimlerinin Hem bireyler hem de Hükümetler için bir çok açıdan Maliyetleri düşürecektir Açıklamasını yaptı.

Bireylerin Bankalar Arası Transferi söz konusu olduğunda Schulman şu sözler ile anlattı :

“Yani geçen gün bir bankadan başka bir bankaya [Elektronik Fon Transferi] gönderdim ve o banka bana gönderdiğim EFT’deki o paraya erişmemizin üç gün sürdüğünü söyledi ve Bu gerçekten büyük çılgınlık.” dedi..

Schulman Blockchain tabanlı para transferi sisteminin şuanda bankaların kullandığı sistemden daha hızlı ve üstün olduğunu belirtti.

Ayrıca Schulman DeFi Projelerinede Değinmeden kendini alamadı : Schulman “Akıllı Sözleşmeleri nasıl daha verimli kullanabiliriz ? Varlıkları Nasıl Djitalleştirir ve Bunlara Erişimi olmayan tüketicilere nasıl ulaşabiliriz ? Bunun için Bazı İlginç DeFi Projeleri var. dedi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu