Altcoin HaberleriHaberler

ParaSwap, iOS için uygulamanın beta sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu

Merkezi olmayan borsa likidite toplayıcısı ParaSwap, beta test modunda bir mobil uygulamanın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Uygulama, iOS cihazlar için kullanılabilir. Kullanıcılar fiat ile kripto satın alabilir ve NFT P2P ticaret seçeneğinden yararlanabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“Satın alınan kripto para doğrudan kendi cüzdanınıza gidecek […]. Bu, satın aldığınız andan itibaren varlıklarınız üzerinde tam kontrole sahip olacağınız anlamına gelir.

ParaSwap, altyapı girişimi Ramp ile işbirliği içinde, bir kredi veya banka kartı veya banka havalesi kullanarak dijital varlık satın alma olanağı sunacak. 2021’in sonunda projeye 52,7 milyon dolar yatırım yapıldı.

Uygulama 10.000 beta test kullanıcısına açıktır.

Mart 2021’de ParaSwap’ın ek tohum finansmanı için 3 milyon dolar topladığını hatırlayın.

Haziran ayında, donanım cüzdanı geliştiricisi Ledger, toplayıcıyı Ledger Live uygulaması kullanıcılarının kripto para birimleri alıp satabileceği platformlar arasına dahil etti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu