HaberlerNFT Haberleri

Papa John’s müşterilere NFT dağıtacak

Haber'e göre, pizza zinciri Papa John's, Tezos (XTZ) ağı üzerinde basılmış 19.840 NFT'lik koleksiyonu müşterilerine dağıtıyor. planlanıyor. Söz konusu NFT'ler pizza dağıtım poşetleri şeklinde tasarlandı.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Papa John's Pizza, Louisville'e yakın, Jeffersontown, Kentucky merkezli, Pizza Today dergisine göre Pizza Hut, Domino's Pizza ve Little Ceasar's Pizza'dan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nin üçüncü en büyük pizza Gel-Al ve dağıtım restoranıdır.

NFT konseptinin hızla benimsenmesi ile birlikte birçok marka bu alanda çalışmalar yapmıştır. Pizza zinciri Papa John’s’tan da bir NFT saldırısı geldi. Pizza zinciri, İngiltere müşterileri için NFT hazırlıyor.

Papa John daha önce 30 sterlin olan 10 sterlin üzerinde harcama yapan müşterilerin 10 sterlin karşılığında Bitcoin (BTC) kazanabileceği bir kampanya başlatmıştı.

İngiltere’nin Reklam Standartları Kurumu, bu kampanyayı yatırımı değersiz hale getirdiği için ‘sorumsuz’ olarak nitelendirdi. Bu kararın ardından söz konusu reklamlar kaldırıldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Biden’ın Kripto Yönetici Siparişinde Bitcoin Fiyatı Yükseldi

Öte yandan kripto topluluğu için değerli bir yere sahip olan Papa John’s, yıllar önce ünlü Bitcoin pizza satışının aktörlerinden biriydi. 2010 yılında bir kullanıcı 10.000 BTC’ye 2 Papa John’s pizzası satın aldı. O zamanlar 10.000 BTC yaklaşık 41 dolar değerindeydi, bugün ise 385 milyon dolar değerinde.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu