NasılNedir

PAP Sistemi: Dağıtılmış Elektronik Protokol: PAPP Nedir? Distributed Electronic Protocol

PAPP nedir?

Red Capital’in yerel simgesi olan PAPP, anonim bir senet hizmeti sunarken üçüncü bir tarafa olan ihtiyacı ortadan kaldıran dağıtılmış bir elektronik protokoldür. En son teknolojiye (ZK-SNARK) ve hibrit veri yapılarına dayanan PAPP, sistemdeki her işlem için büyük veri toplayıcılara ve profil oluşturuculara karşı güçlü güvenlik sağlar.

PAPP Token’a Genel Bakış

Toplam Arz: 210.000.000

İşlem Vergisi: %0,2

Coinstore.com Listesi: 13 Ocak 2022, 12:00 (UTC+8)

Para Yatırma Süresi: 12 Ocak 2022, 12:00 (UTC+8)

Para Çekme Zamanı: 13 Ocak 2022, 12:00 (UTC+8)

PAPP’nin Token Faydası nedir?

Güvenlik ve güçlü korumayı teşvik eden Red Capital’in yerel simgesi olan PAPP, aşağıdakiler gibi birden çok kullanım durumuna sahiptir:

  • Kullanıcıların sabit dijital para birimlerini yatırabilecekleri ve anonim senetler düzenleyebilecekleri senetler gizleme
  • Kâr paylaşımı veya idaresi için kullanılabilecek senetler düzenlerken $PAPP elde etmek

Yazma sırasında, bir PAPP jetonunun değeri 3.4929$~USDT civarındadır.

PAPP’ın Tokenomiklerine Yakından Bir Bakış

  • Teknoloji ekibine %10 token tahsis edildi (PAP Labs)
  • %10 jeton pazarlama ekibine aittir
  • Pazarlama iletişimi için dağıtılan %5 jeton
  • Operasyonlarda kullanılan %5 jeton
  • %70 jeton kullanıcılar tarafından çıkarılıyor

Her işlem için, PAPP sahipleri arasında, kârlar oluşturulduktan sonra bölünecek olan kâr paylaşımlı akıllı sözleşmeler olarak %0,2 jeton dağıtılır. İlgilenen kullanıcılar 13 Ocak 2022’den itibaren Coinstore.com’da PAPP’yi kontrol edebilir ve bu heyecan verici projenin bir parçası olabilir!

Dikkatinizi Çekebilir: Solana (SOL) nedir ?

Coinstore.com Hakkında

Coinstore amacı, kripto endüstrisini bir sonraki seviyeye taşımak ve popüler dijital varlıklara ana akım halka erişim sağlamaktır. Finansta yepyeni bir “eğlence” kavramını kapsayan Coinstore, kullanıcılarımızı hareket halindeyken satın alma, satma ve ticaret yapma konusunda deneyim ve tekniklerle donatmayı da hedefliyor. Hala gelişmekte olan aşamalarında, Coinstore topluluk üyelerini ve ilgili etkileyici ortakları işbirlikleri için bize katılmaya davet ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu