Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Pantera Capital’in başkanı Bitcoin’in 400.000 dolar olabileceğini tahmin ediyor!

Bitcoin 400.000 dolar, Analistin tahminleri ve bu söyleşinin özeti.. İşte Haberin Detayları!

Riskten korunma fonu Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, amiral gemisi kripto para biriminin geleceğine ilişkin tahminini verdi. Dijital para birimlerinin kitlesel tanıtımının 2025 yılına kadar Bitcoin değerinde 10 kat artışa neden olacağına dair güvence verdi. Uzmana göre, sanal para birimi oranı 3 yıl içinde 400.000 dolara ulaşacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Pantera Capital’in CEO’su, tahmininin olağan spekülasyonlara dayanmadığını söyledi. Ekonomik talep ve arzın temel kavramlarına odaklandı. Uzman, istatistiklere göre her 2 yılda bir, geçmişe göre 10 kat daha fazla kişinin kripto para kullandığını söyledi. Bu eğilim Bitcoin tarihi boyunca gözlemlenmiştir. Aynı zamanda, grafiğe göre kripto paranın fiyatı aynı zaman diliminde 10 kat artıyor.

Morehead, önümüzdeki 5-10 yıl içinde akıllı telefonu olan herkesin kripto para kullanacağını vurguladı. Bu tür senaryolarda önde gelen dijital paraların maliyeti on kat artacak. Hepsi çok daha fazlası için ticaret yapacak. Girişimci, yakın gelecekte kurumsal yatırımcıların bu sektöre 10 ila 20 baz puan arasında yatırım yapacaklarına olan güvenini dile getirdi. Bu nedenle, 5 yıl içinde kripto para birimleri portföylerinin %8’inden fazlasını oluşturacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum Balinaları 900 bin ApeCoin satın alındı

Pantera Capital başkanı ayrıca, dijital para birimlerinin büyümesinin, blok zincir teknolojisinin kendisinin tanıtımı için büyük beklentilerle ilişkili olacağını belirtti. Ona göre günlük hayatımızın hemen her alanında ihtiyaç duyulmaktadır.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, Capo takma adı altındaki bir analistin, yakın gelecekte kripto para piyasasının düşüşünü öngördüğünü bildirmişti. Ayıların baskın bir pozisyon alacağını kaydetti. Uzmana göre, Bitcoin döviz kuru önümüzdeki aylarda düşecek. Tüccar, piyasa değerinin 1.8 trilyon doları aşmasına rağmen, bunun iyimserlik için bir neden olamayacağına dair güvence verdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu