Haberler

Palmare ve PlaySky, SportFi’yi geliştirmek için güçlerini birleştirdi

Spor blockchain projesi Palmare, oyunlar için PlaySky'nin uygulanması için ortaklık sözleşmesi imzaladılar.

Spor blok zinciri projesi Palmare’nin geliştiricileri, oyun toplulukları PlaySky’nin uygulanması için platformla bir ortaklık anlaşması imzaladılar. Katılımcılara göre işbirliği, spor odaklı bir izleyici kitlesi (SportFi) için merkezi olmayan finansal araçların kullanımına yönelik bir sistemin geliştirilmesine yol açacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Çabaları birleştirmek, şu anda Palmare arayüzü tarafından sunulan 3 kazanç modelinin her birinin verimliliğini artıracaktır. İşbirliğinin amacı, PlaySky projesi tarafından geliştirilen para kazanma sistemi ve oyun etkinliği için ödül mekanizmasının (Play-to-Earn) fitness uygulamasının çalışmasına entegrasyonuydu.

Palmare ekosisteminin kayıtlı kullanıcıları, fiziksel aktivite (Taşı-Kazan) sırasında yakılan kaloriler için ödül alma fırsatına sahiptir. Ayrıca, SportFi topluluğunun faaliyetlerine aktif katılım ve aralarında değiştirilemez tokenler (NFT’ler) de dahil olmak üzere çeşitli DeFi araçlarının kullanımı ile kazanç sağlanabilir. Üçüncü yol, fiziksel dünyada çeşitli yerler bulmak için görev oyunu görevlerini tamamlayarak ödüller almaktır.

Resmi verilere göre, PlaySky ekosistemi, aynı zamanda, değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) basımını ve tek adımlı ticaretini de üstlenecek. İş ortağının başarılı bir şekilde oyun toplulukları oluşturma deneyimiyle, Palmare projesi eksiksiz ve kusursuz bir SportFi meta veri tabanı oluşturmayı planlıyor.

Daha önce, Coinfili.com, BrogarArts sanat ekibinin, müze silah sergilerinden ilham alan TKWSN NFT serisinin bir önizlemesinin başladığını duyurdu. PFP formatında 6.000 görselden oluşan koleksiyon Metropolitan Museum of Art’ta (New York, ABD) gerçekleştirilecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu