HaberlerNFT Haberleri

Ozzy Osbourne NFT ‘Cryptobatz’ Koleksiyonunu Tanıttı

Ozzy Osbourne ilk NFT koleksiyonunu tanıttı. “Cryptobatz” olarak adlandırılan bu NFT’ler, diğer koleksiyonlardan NFT’leri değiştirip her iki koleksiyondan da niteliklere sahip yenilerini oluşturabilecekleri benzersiz bir özelliğe sahiptir.

Müzisyen Ozzy Osbourne, bir NFT koleksiyonunu duyuran en son kişi oldu. Karanlığın Prensi olarak da bilinen Black Sabbath baş şarkıcısı, NFT biçiminde 9.666 benzersiz yarasadan oluşan bir koleksiyon olan “Cryptobatz”ı ortaya çıkardı. Rolling Stone ilk olarak gelişmeyi bildirdi .

Ozzy Osbourne’un NFT’leri kendisinin yarattığı ve koleksiyonun Ocak 2022’den itibaren satın alınabileceği bildirildi. Koleksiyon ayrıca, sahiplerin diğer NFT’leri ısırmalarına ve mutasyona uğramalarına izin vererek yeni bir NFT oluşturmalarına izin verecek. Yarasaların bu yeni versiyonlarına “MutantBatz” deniyor.

Bununla ilgili ilginç olan şey, bu MutantBatz’ın diğer NFT koleksiyonlarını “ısırarak” oluşturulabilmesidir. Bored Ape Yacht Club, SupDucks, Cryptotoadz ve henüz ismi açıklanmayan bir proje daha bu özelliği destekleyecek.

NFT’lere giriş hakkında konuşan Osbourne, şunları söyledi:

Bir süredir NFT eylemine katılmaya çalışıyorum, bu yüzden birkaç başarısız kendi satın alma girişiminden sonra Sharon’dan Noel için bir Bored Ape istediğimde ve o hayır dedi, kendiminkini yaratmaya karar verdim. CryptoBatz, NFT koleksiyoncuları ve hayranları için bir zihinsel projedir. Tasarım, sahnedeki en ikonik anlarımdan birine saygı duruşunda bulunuyor ve ender bir sanat tarihine sahip olma şansı sunuyor. Bayıldım!

Dikkatinizi Çekebilir: ETH Arzını Azaltmak İçin Hatıra NFT’leri Aldı!

NFT’lere akın eden müzisyenler ve sanatçılar

Osbourne, NFT satan veya en azından bir proje açıklayan uzun müzisyenler ve sanatçılar listesine katıldı. Bu liste Eminem , Grimes, The Weeknd, Jay-Z ve daha fazlasını içerir.

Müzik endüstrisinin, hayranlara özel materyallere ve yayınlanmamış kayıtlara erişim sağlamak için NFT’lerde potansiyel gördüğü açıktır. Müzikle ilgilenen ve bir endüstri emektarı tarafından kurulan NFT platformu OneOf , özellikle NFT’lerin müzik endüstrisine dahil olmasıyla girişimci oldu.

Tabii ki, son kullanıcıların ilgisi olmasaydı bu tür bir faaliyet mümkün olmazdı. Bu, NFT ile ilgili aktivitede üstel bir artış görülen 2021’de belirgindi .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu