Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Otomatik SHIB Yakma Özelliğine Sahip Bir Fitness Uygulamasıyla Birlikte, 2,95 Milyar Shiba Inu Yakıyor, 100.000 Dolar Değerinde.

Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, ShibArmy ile sosyalleşme konusunda çok aktif. SHIB madeni paralarını yakmak ve arzını azaltmak konusunda harika bir iş çıkarıyor.

Yakma, jetonların dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarıldığı bir süreçtir. Madeni para arzı talep nedeniyle azaldıkça, sonunda fiyat yükselir.

Steven Cooper, şirketinin 100.000 $ değerinde Shiba Inu, yaklaşık 2.95 Milyar jeton yakmayı planladığını duyurdu .

“Birlikte, en iyi kripto müzik oyununu oluştururken aynı anda #shib’de 100.000 $ yakacağız. Bu kampanyanın herkes için olmadığını biliyoruz, ancak inşa ettiğimiz şeye güvenen ve inanan topluluk için, bu sizin için!”

Bigger Entertainment, bir blockchain oyunu olan ‘MixDraft’ı piyasaya sürüyor. Daha büyük eğlence, oyunları için kartpostalları 6 dolara satma şeklinde para toplayacak. Her kartpostalın satışından elde edilen 1 dolar, Shib jetonlarını yakmak için kullanılacak. Ekip, SHIB yakmada 2,95 milyar SHIB madeni para olan 100.000 dolarlık bir hedefe ulaşacaklarını umuyor. Kartpostallardan kalan 5$ oyun geliştirme ve pazarlama için kullanılacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu, Shibarium, SHIBArmy’yi Bekleyen Mega Sürpriz

Şirket ayrıca, kullanıcılar kalori yakacağı için SHIB belirteçlerini yakacak bir fitness uygulaması getiriyor. Fikri ‘Adımlar’ app ilk tanıtıldı , ‘Doktor sor’ tarafından değil ‘olarak hiçbir yerde SHIB karşı döndü ve bir aldatmaca denir gelen Doktor sor’ Cooper yerine olduklarını Kanadalı sağlık şirketin duyurmaktan öne çıktı SHIB’yi otomatik olarak yakacak fitness uygulamasını başlatacak.

Geçen hafta Bigger Entertainment bir Noel partisi niteliğinde 239 Milyon SHIB jetonu yaktı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu