DeFi HaberleriHaberlerNFT Haberleri

OpenSea, Dharma Labs’ı Satın Aldı

OpenSea, Dharma Labs'ı Satın Aldı

OpenSea’nin kendisi satın alma koşulları hakkında herhangi bir finansal ayrıntı açıklamamasına rağmen, satın alma işleminin 110 milyon ila 130 milyon dolar arasında değişen tahmini bir anlaşma ile önceden söylentileri vardı. Paradigm ve Coatue liderliğindeki 300 milyon dolar netlik kazanan yakın zamanda kapatılan bir finansman turunun ardından şu anda tahmini 13,3 milyar dolarlık bir değerleme ile faaliyet gösteren OpenSea, kripto endüstrisindeki en büyük ve en aktif NFT platformlarından biri olarak yer alıyor. OpenSea’ye göre, satın alma, NFT ve Web3 alanındaki genişleme için mevcut stratejilerini genişletmeyi amaçlıyor.

Kurucu ortaklardan Devin Finzer, “Ekiplerimiz, NFT’lerin önümüzdeki yıllarda kriptonun benimsenmesinin kültürel odak noktası olacağı vizyonunu paylaşıyor – ve bu vizyon ancak NFT’leri kullanmak ortalama bir kişi için kolay ve keyifli hale gelirse gerçekleştirilebilir” diyor. OpenSea’de.

Satın alma, Dharma’nın kurucu ortağı Nadav Hollander’ın CTO olarak yeni bir rol üstlenmesini sağlayacak. Hollander daha önce Coinbase ve Google’da kıdemli yazılım mühendisi olarak çalıştı. Nadav, OpenSea’nin mevcut ürün serisinin teknik güvenilirliğini ve çalışma süresini iyileştirmenin yanı sıra OpenSea topluluğunun ilgisini çekmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlayan Web3’e özgü mekanizmaların geliştirilmesine başlamakla görevlendirilecek.

Finzer, “Nadav’ın etkisi geniş kapsamlı olacak, ancak ilk görevi iki temel öncelik olacak: ürünlerimizin teknik güvenilirliğini ve çalışma süresini iyileştirmek ve erken ve sadık topluluğumuzla etkileşim kurmak ve onları ödüllendirmek için web3’te yerel mekanizmalar oluşturmak.”

Dharma Labs’in COO’su ve kurucu ortağı Brendan Forster da benzer şekilde OpenSea’ye yeni Strateji Başkanı olarak katılacak ve Web3’e özgü bakış açısıyla iş, topluluk ve pazarlama stratejilerini geliştirecek.

“NFT’leri satın almak, satmak ve nane yapmak için ana akım dostu bir yol sağlamak için bilgimizi, uzmanlığımızı ve teknolojimizi OpenSea’ye getireceğiz. Birlikte, NFT endüstrisini ileriye taşıyacağız.” Dharma Labs bir blog yazısında söyledi.

Dharma Labs’ın çalışması, kullanıcıların DeFi uygulamalarıyla etkileşim kurmasını sağlayarak, ödünç verme ve token takası için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağladı. Satın almayla birlikte Dharma Labs, web uygulamasını gün yüzüne çıkaracak. Başlangıç ​​ayrıca, kullanıcılarına 18 Şubat 2022 için belirlenen bir son tarihle birlikte fonlarını ücretsiz olarak çekmelerini veya satmalarını tavsiye etti.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin: Traxx Token, NFT Projesi Önsatış Tarihini Duyurdu

NFT Haberleri: NFT Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu