HaberlerRipple (XRP) Haberleri

onXRP Projesi, XRP Ödülleri ve Airdrop ile Oyununu Duyurdu

onXRP Projesi, XRP Ödülleri ve Airdrop ile Oyununu Duyurdu, Ancak hepsi bu değil...

XRP Ledger’ın üzerine inşa edilmiş modüler bir sistem olan onXRP, dün son ilavesi Maladroids’i tanıttı, oyna-kazan oyunu. Oldukça popüler olan diğer bir arcade oyununa benzer bir şey olan Fall Guys, oyuncuların droidleri kontrol ederken hız ve çeviklik açısından rekabet ettiği bir oyundur. Kazanan, bitiş çizgisine en hızlı ulaşan kişidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ancak, hepsi bu değil. Oyun, XRP, XRP ve OXP’deki yerel platform jetonlarında aday gösterilen bir ödül sistemi sağlar. Her oyun başlamadan önce, oyuncular jetonlarını koyabilir ve bitiş çizgisine ilk ulaşan tüm havuzu alacak.

Maladroids’in piyasaya sürülmesi, onXRP ekosisteminin hızla ortaya çıkmasına büyük bir katkıdır. İkincisi, özellikle son aylarda dikkat çeken, en aktif olarak gelişen XRP Ledger projesi olarak adlandırılabilir. onXRP (OXP) büyük bir merkezi borsa olan BitMart’ta ilk kez listeleniyor ve birkaç hafta sonra Avalanche blok zinciri ile XRPL-AVAX köprüsünün oluşturulmasını içeren genişletilmiş bir ortaklık duyurdu. Zincirler arası bir platform olan Avax’ta ortak bir operasyonun başlatılması.

Maladroids, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Fall Guys’ın tam teşekküllü bir kripto analoğu haline gelebilirse, o zaman bir bütün olarak XRP ve XRPL’de kullanıcı tabanı katlanarak büyüyecektir. XRP ve OXP jetonlarını kullanan ödüllerin mekaniği göz önüne alındığında, tüm XRPL ekosistemi için açılan fırsatlar çok büyük.

onXRP ve Swapsicle’dan Airdrop, Nedir?

Daha önce, Avalanche blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa olan onXRP ve Swapsicle, genel olarak XRPL ve AVAX’in yanı sıra onXRP ve Swapsicle arasında artan işbirliğini ve daha derin entegrasyonu duyurdu.

Geliştiriciler, XRPL ve AVAX ağlarında XRP, OXP, POP ve diğer yerel belirteçler için likidite havuzları, çiftçilik ve staking yetenekleri ile merkezi olmayan bir borsa olan onAVAX çapraz zincir platformunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Dikkatinizi Çekebilir: Dogecoin DeFi test ağını başlattı

Platform ayrıca OXP ve POP sahiplerine dağıtılacak ve XRPL ekosistemindeki ilk AVAX varlığı olacak yerel bir OVX belirtecine sahip olacak.

Airdrop, XUMM veya Ledger gibi XRPL kendi kendini emanet eden cüzdanlar aracılığıyla katılabilecek . OnXRP ekibi ayrıca, inovasyonun bir parçası olarak, kullanıcıların ödül olarak tokenleri geri alırken likidite sağlamak için XRP’yi DeFi protokollerinde kullanabileceklerini belirtti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu