Cardano (ADA)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Önde Gelen Analistlerden Cardano İçin Yorumlar

Analistler, Cardano'nun karlılığının nedenlerini aradı

Kripto para analistleri, Cardano (ADA) kripto para biriminin 5 Haziran ile 6 Haziran 2022 arasında son 24 saat içinde en karlı sanal varlıklar arasında 1. sırada yer aldığını açıkladı. Piyasa uzmanları, para biriminin değerinin Moskova saati ile 14:10 itibariyle yaklaşık %14 oranında büyümeyi başardığını ve 0,6315 $’a ulaştığını vurguladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzmanlar, varlığın oranının hızlı büyümesini neyin etkilediğinden bahsetti ve ayrıca fiyat tablosunun teknik bir analizini yaptı. Topluluğun, bu ayın sonunda yapılması planlanan yaklaşan Vasil çatalının beklentilerine hala inandığını belirttiler.

Ayrıca uzun inen takozun üst sınırına yakın gelecekte ulaşılabilecek ve fiyat onu aşmaya çalışarak rakamı kıracak. Bu, Cardano’nun küresel düşüş trendinden potansiyel olarak çıkması ve yeni bir boğa rallisinin başlaması anlamına geliyor.

Bir hafta gibi daha uzun zaman dilimlerine bakıldığında, analistler sürekli azalan oynaklık ve yüksek satış baskısı nedeniyle büyük bir geri dönüş potansiyeli gördüler. Ayrıca Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) Mayıs 2022’de üç yılın en düşük seviyesine ulaştığından emin oldular ve bu da trendin tersine döndüğünü gösteriyor.

Piyasa uzmanları, teknik sinyaller ile temel sinyaller arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekti. Uzmanlara göre kripto topluluğu, DJED stablecoin’in piyasaya sürülmesini ve ağdaki işlemleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirecek bir dizi güncellemeyi dört gözle bekliyor.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Cardano döviz kurunun ABD doları karşısındaki dinamiklerinin analistler tarafından yükseliş olarak işaretlendiğini bildirdi. Uzmanlar, trendde bir değişiklik kaydettikleri için sanal varlığın değerinin artmaya devam edeceğinden emin oldular. 3 Haziran 2022 itibariyle dijital para biriminin fiyatı 0,5785 dolardı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu