HaberlerKripto Para Haberleri

OKX, yeni ticaret özelliğiyle daha fazla kurumu kendine çekiyor

Kripto Borsası OKX, yeni ticaret özelliğiyle daha fazla kurumu kendine çekiyor

Kripto para borsası OKX, kurumların fiyat kayması riski olmadan büyük işlemler yapmasını kolaylaştırmak için yeni bir özellik ekliyor.

OKX’in Perşembe günkü duyurusuna göre, OKX Block Trading olarak bilinen yeni bir özellik, büyük siparişlerin toplu olarak alınıp satılmasına izin verecek. Toplu sipariş, karşı taraflar arasında özel olarak müzakere edilen ancak asla borsanın sipariş defterinde görünmeyen bir tezgah üstü (OTC) ticaret türüdür.

OKX Block Trading, gelişmiş yatırımcıların spot, vadeli işlemler, opsiyonlar ve sürekli takas piyasalarında ve bunların çok aşamalı işlemler olarak bilinen kombinasyonlarında işlem yapmalarına olanak tanır.

Borsa, buna örnek olarak, üst üste binme, taşıma işlemleri ve diğerleri gibi gelişmiş ticaret stratejilerini içerdiğini söyledi.

Duyuruya göre, uygulamaya konulduktan sonra OKX, yatırımcılara hem spot ticareti hem de türev ticaretini entegre eden bir blok ticaret platformu sunan tek borsa olacak.

OKX’in duyurusu, şirketin gelecekte piyasa yapıcılar, özelleştirilmiş stratejiler ve DeFi seçenek mağazaları için anonim bir mod sunmak için platformunda blok ticaretini genişletmeyi planladığını ekledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu