HaberlerNFT Haberleri

Novatarlar Gibi NFT Avatarları Yeni Bir Trend Mi Yoksa Boş Bir Şey Mi?

NFT avatarları Novatarlar , yeni bir dijital dünyada kullanıcı meta kimliği olarak hizmet etmek için blok zinciri tabanlı oluşturulmuş avatarlardır.

Blok zinciri teknolojisinin esnekliği ve ademi merkeziyetçiliği, Novatar biçimindeki kimliklerin oluşturulmasına ve sürükleyici sanal dünyalar arasında serbestçe hareket etmesine izin vererek metaverse deneyimini dönüştürmeyi vaat ediyor.

NFT bebekleri şeklindeki ilk yaşlanan Novatarlar, çeşitli Metalarda kişinin dijital yüzü olmak için satın alınabilir ve yaşlandırılabilir. Ayrıca Novatar, kullanıcıların NFT üyelik kartı ve çeşitli etkinlikler, platform tabanlı avantajlar ve gelişen sosyal medyada dijital varlık gibi üyelere özel ayrıcalıklara erişim olarak dijital benlik olarak da hizmet eder.

Üstelik Novatar, çeşitli Metalarda ve gelişen sosyal ağlarda herkese mükemmel şekilde uyan 25K NFT bebek avatarlarından oluşan sınırlı bir koleksiyondur.

Novatar, yaşlanan NFT’lerin ilk NFT avatar platformudur. Yaratıcılar, bir blok zinciri için ilk yaşlanma teknolojisini uyguladılar. Tüm 25K Novatars basımında sonra büyüyebilir yeni doğan bebeklerin şeklinde bulunmaktadır.

NFT baby Novatar sahipleri Novatar’ı yaşlandırıp yaşlandırmamaya karar verebilir. Ancak yaşlanma süreci geri döndürülemez: Novatarlar bir kez büyüdüklerinde sonsuza kadar yetişkin kalacaklardır.

Dikkatinizi Çekebilir: Metaverse Nedir? Neden Bu Kadar Önemli!

Bebek avatarları, her bir gende 6 varyasyon bulunan 9 temel/zorunlu gene sahiptir. Yetişkin Novatarlar, her bir gende 11 varyasyon ile 10 temel ve 4 isteğe bağlı gen içeren 14 gene sahiptir.

Bazı genler isteğe bağlıdır, bu nedenle görünebilirler veya görünmeyebilirler. Meslek sahibi Novatarlar çok nadir olarak kabul edilecektir. Novatarlar eşcinsel veya heteroseksüel olabilir. Tüm görüntüler IPFS’de saklanacak ve tüm ticari haklar sahiplerine verilecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu