HaberlerKripto Para Haberleri

Nostradamus 2022 için neler gördü, Kripto, Altın, Gıda

British Columbia’da tarihi sel ve orman yangınları, Prairies’de şiddetli kuraklık ve ülke genelinde vahşi enflasyon belası bir yıl oldu.

Uzun zaman önce ölmüş Nostradamus’un kehanetlerini değerlendiren New York Post’a göre, bu kasvetli yıl sona ererken, haberler daha da iç karartıcı hale geliyor.

Fransız veba doktoru, astrolog ve kahin, ünlü ve çokça alıntılanan kitabı “Les Prophéties”i 1555’te yayınladı.

Kıyamet Peygamberi olarak anılan bir adam tarafından yazılan kitap, şiirsel tahminlerle dolu ve yaklaşan savaşlar, doğal afetler, suikastlar, nükleer saldırılar ve devrimler hakkında kehanetler içeriyor.

Veba, kıtlık, kan, keder ve ateş gibi kelimelerle ağırdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Milyarder John Paulson: Kripto Para Piyasası Patlayacak !

Ancak Nostradamus’un tahminleri kasıtlı olarak belirsizdir ve yoruma açıktır.

İşte Post’un görünüşe göre 2022 için tahmin ettiğini söylediği şeye bir bakış.

Enflasyon, açlık ve yamyamlık:

Nostradamus, 2022’de enflasyonun ve açlığın başımıza geleceğini öngörerek, “Buğdayın fiyatı çok yüksek/İnsan çaresizlik içinde yemek yemeye çalışıyor” diye yazdı.

Kanada enflasyonu tarihi zirvelerdeyken, bu uyarı kısmı doğrulandı.

Umalım ki yamyamlık tahmini doğru olmasın.

Yapay zeka:

Nostradamus, “Ay, yüksek dağın üzerindeki gece dolusu/Yalnız beyni olan yeni bilge görüyor/Ölümsüz olmaya davet edilen müritleri tarafından/Gözler güneye. Eller göğüste, bedenler ateşte.”

Bu yazı, yapay zekanın yükselişine ve buna güvenilmesine atıfta bulunuyor gibi görünüyor.

Belki de bunu Alexa’ya veya Google’a sormalıyız?

Kuraklık:

Nostradamus’tan gelen bu neşeli tahmine dayanarak, “Kırk yıl gökkuşağı görünmeyecek/40 yıl her gün görülecek/Kuru toprak daha da kavrulacak/Göründüğünde büyük sel olacak” Gerçek oranlarda kuraklık ve sellerin geleceğini tahmin edebilir.

Ancak bu yazın tarihi yağmurlarına ve kurak koşullara bakılırsa, şimdiden üzerimizde kehanetler.

Kripto:

Fransız yazar ayrıca kripto para biriminin yükselişine açık bir şekilde başını salladı.

“Altın ve gümüşün fiyatları şişirilmiş/Borçla her şeyin tükendiği anlaşılınca/Bütün senetler silinecek” diye yazdı.

Onun tahminleri her zaman para üzerinde değildir.

Altın – Perşembe günü – 2015’ten bu yana en büyük yıllık düşüşünü yaşıyordu.

Ancak bir Silikon Vadisi mühendisleri ve yöneticileri dalgası, kripto girişimlerine katılmak için üst düzey pozisyonlardan ayrılıyor.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu