HaberlerNFT Haberleri

NFT’li prototip Jay-Z spor ayakkabı açık artırmaya çıkıyor

NFT'li prototip Jay-Z spor ayakkabı açık artırmaya çıkıyor. Relevant Customs bir çift spor ayakkabı için bir müzayede düzenlediğini duyurdu.

Ünlü kişiselleştirilmiş spor ayakkabı üreticisi Relevant Customs, Brooklyn Hayvanat Bahçesi NFT jetonlarını kullanarak sansasyonel bir kapsül serisi yaratmanın temeli haline gelen bir çift spor ayakkabı için bir müzayede düzenlediğini duyurdu. Daha önce rap sanatçısı Jay-Z, 10 benzersiz çiftten 1’inin sahibi oldu ve bu benzersiz koleksiyon etrafında bir heyecan yarattı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Spor ayakkabıyı oluşturmak için kullanılan prototip, ClubRare pazarında açık artırmaya çıkarılacak. İşlem tarihi 21 Haziran 2022 olarak belirlendi; İlk bahis 1 BTC olacaktır.

Daha önce özelleştirilmiş Jordan Brooklyn Hayvanat Bahçesi, Jay-Z’nin 24.000 dolarlık bir koleksiyon çifti satın almasıyla ilgili viral haberler sayesinde başarıyla satıldı. Çiftin benzersizliği, Metaspace ile uyumluluğunda yatmaktadır.

ClubRare CEO’su Paul Chang yaklaşan satış hakkında şunları söyledi:

“Piyasa zayıflığı sırasında NFT endüstrisi yüksek baskı altına girdi. Son bir yılda piyasada gözlenen, karşılıksız varlıklar segmentinin hızlı gelişimi, yatırımcılar tarafından yanlış bir şekilde asılsız spekülasyon olarak algılanmaktadır. Amacımız, blok zinciri ortamında yakalanabilecek mülkiyetin benzersizliğini iletmektir. Olağanüstü Tahsilat Garantisi hem dijital hem de fiziksel ürünler için geçerlidir.”

Negatif piyasa duyarlılığı nedeniyle yatırımcı kayıpları, dijital varlıkların satılmasına neden oldu. Uzmanlara göre, NFT nesneleri ilk satılanlar ve bu da segmentin toplam kapitalizasyonunda düşüşe neden oldu.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Kreation sanat derneğinin organizatörlerinin rapçi TYGA ile birlikte Solana blok zincirinde T10T NFT serisinin yaratıldığını duyurduklarını bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu