HaberlerMetaVerse HaberleriNFT Haberleri

NFT’leri ve Metaverse’leri Başlatmak İçin Dünyanın En İyi ‘Avustralya Açık’ Tenis Turnuvası

Kripto benimsemesi büyümeye devam ediyor. Dünyanın en büyük Grand Slam’lerinden biri olan Avustralya Açık’ın organizatörleri, kripto dünyasına girmek için bir adım atıyor.

Gizmodo , Avustralya Açık’ın, değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler) birleştiren ve metaversini başlatan ilk Tenis turnuvası olacağını bildirdi. Avustralya Açık turnuva direktörü Craig Tiley Gizmodo’ya şunları söyledi:

“Bu yeni teknoloji dalgasıyla, küresel tenis hayranları daha önce hiç olmadığı şekilde 2022 Avustralya Açık’ın bir parçası olma fırsatına sahip olacaklar.”

Başlangıçta, “Art Ball NFT’leri” olarak adlandırılan koleksiyon, 6.776 NFT’yi halka açık hale getirecek. “Art Ball NFT’leri” 13 Ocak’ta basılacak; canlı maçlara bağlanacaklar. Turnuva 17 Ocak’ta başlıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bağcılar’da 135, Ortaköy’de 500 TL’ye, parsel alıyorlar! Metaverse çılgınlığı

Bu Sanat Topları, tenis kortu yüzeyindeki arazilere bağlanacaktır. 11 şampiyonluk noktasından biri bir arsaya düştüğünde, o arsanın NFT sahibi, özel el yapımı bir çanta ile tamamlanan şampiyonluk puanı tenis topunu maçtan talep edebilir ve alabilir. 400’den fazla AO maçında atış NFT’lerini kazanan sahipler de bir airdrop alacak. Airdrop, sanal giyilebilir cihazları, konunun bir filmini ve Avustralya Açık ürünlerini içerecek.

Proje ayrıca yerel ve uluslararası sanatçılardan AO Artist Series’den 169 NFT’yi içerecek.

Avustralya Açık Metaverse

Avustralya Açık ayrıca ‘AO Decentraland’ metaverse’ine hazırlanıyor. Taraftarların Avustralya Açık’ı keşfetmelerini sağlayacak bir 3D sanal gerçeklik platformu olacak.

AO metaverse Decentraland üzerine inşa edilecek . Turnuva 17 Ocak’ta başlayacak olduğundan, hayranlar AO Decentraland’ın küresel partisine sanal olarak katılabilir.

Avustralya Açık Turnuva Direktörü Craig Tealey’e göre, Metaverse dalgası dünya çapındaki tenis tutkunlarının 2022 Avustralya Açık’a daha önce hiç görülmemiş bir şekilde katılmalarını sağlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Başa dön tuşu