HaberlerNFT Haberleri

NFTiger’lar NFT Dünyasını Ele Geçirecek

NFTigers, elle çizilmiş ve algoritmik olarak rastgele seçilmiş 9999 benzersiz kaplan koleksiyonudur. NFT koleksiyonu, Ocak 2022’de Ethereum Blockchain Ağı’nda piyasaya sürülecek, bu yüzden bir tane basmayı dört gözle bekleyin. Bunu adil bir düşüş yapmak için ekip, lansmanı 24 saat önceden ilan edecek. NFTigers NFT’yi basmak isteyen ilgilenen alıcılar için, ilk elden bilgi için NFTigers sosyal ve anlaşmazlıklarını takip edin ve güncel kalın https://discord.gg/wVfYapkzUA!

Ocak ayında basılan en sıcak NFT projelerinden biri olarak, çoğu kişi buna gerçek bir mücevher diyor ve büyük bir talep olması bekleniyor – projenin basımını açtıklarında hızlı olmak daha iyi.

Bir NFTiger’ın mülkiyeti, sahiplerine özel üyeliğe özel erişim ve sürekli gelişen yol haritasında gelecekteki avantajlar sağlar. Şubat 2022’de ekip, gelecekteki ilerleme ve başarı için topluluktan ve oylama haklarından yararlanmak üzere NFTigers DAO’yu kurmayı hedefliyor. Aynı zamanda, NFTigers Medya Markası da piyasaya sürülecek. Fiyat izleme botları, ücretli haber bültenleri ve çevrimiçi dergiler içeren birinci sınıf bir içerik web sitesine sahip olacak. Bu varlıklardan elde edilen reklam avantajları, onlara uzun vadeli pasif faydalar sağlayan NFTiger sahipleriyle paylaşılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Algorand (ALGO) coin nedir?

NFTigers, topluma geri katkıda bulunmak için ayrıca Tiger-The-Tiger Fund ve Tigers in Crisis’e 50.000 dolar bağışta bulunuyor. Medya markasını büyütmeye yardımcı olmak için, kampanyaları ve promosyonları yürütmek için bir Sanal NFTiger Etkileyici başlatılacaktır. Bu etkileyici, gelecekteki olası ortaklıklar için kendisini NFT Topluluğunda kuracaktır. NFTigers Streetwear Brand ayrıca sınırlı sayıda NFTiger giyim ve aksesuarlarıyla piyasaya sürülecek.

“Sahiplerine, NFTiger’ları için tam özel ve ticari kullanım hakları verilecek. Bunun yanı sıra, sahipleri NFT’lerinin tasarımlarını, talep üzerine baskı giysi ve aksesuar üreticileriyle ortaklıklar yoluyla bağımsız olarak faydalanmak için kullanabilirler” dedi. “Ekip ayrıca NFTigers metaversine bir arazi entegrasyonu başlatmak istiyor ve Sandbox, Decetraland ve World NFT Land arazilerini satın alacak.”

NFTigers için bir sonraki kilometre taşı, birden fazla topluluk NFT’sini içerecek olan NFTigers Çizgi Romanı olacak. Sırada bira, şarap, enerji içeceği ve su gibi NFTigers İçecek Markası ve bir plak şirketi olacak. 1. NFTigers müzik parçasını çıkarmak için rapçiler, müzik yapımcıları ve DJ’lerle işbirliği yapacak. İşbirliği, topluluk tarafından seçilen bir rapçi veya müzisyeni içerecek.

Bir $NFT jetonuna, topluluk için stake etme veya airdrop yoluyla da erişilebilir. Kaplan temalı bir kazan-kazan oyununun Haziran 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun içinde yapılan işlemlerin bir yüzdesi, topluluk üyeleri tarafından oylanan bir hayır kurumuna gerçek zamanlı olarak otomatik olarak bağışlanacak.

Çin takvimine göre 2022, gücü, cesareti, cömertliği ve çekiciliği simgeleyen kaplan yılıdır. Tıpkı bu NFT gibi, bilinçli kapitalizm, adalet, şeffaflık ve sosyal etki, ona güç veren değerlerdir. NFTigers’in her sahibi, tam Fikri Mülkiyet Hakları verir ve sürekli gelişen yol haritası ve iş fikirleri üzerinde fayda sağlar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu