HaberlerNFT Haberleri

NFT Token Traxx, Küresel Müzik Markası Wasted Talent İle Ortak Oldu

Müzisyenler tarafından müzisyenler için inşa edilen Token Traxx NFT platformu, yakında NFT’leri kullanarak müzik oluşturmayı, düzenlemeyi ve toplamayı kolaylaştıran bir pazar yeri sağlayacaktır. Token||Traxx’ın Operasyon Direktörü ve kurucu ortağı ve Guardian’ın eski küresel gelir direktörü Tim Gentry, ortaklık hakkında şunları söyledi:

Token||Traxx, Wasted Talent ve çok yönlü hizmetlerindeki olağanüstü medya gücü ve yaratıcı ajans ile güçlerini birleştirmekten mutluluk duyuyor. Müzik endüstrisiyle olan yakın bağları, yetenek listemizi büyütmemize, ilişkilerimizi geliştirmemize ve toplulukla güven inşa etmemize olanak sağlayacak. Token Traxx için bu erken aşamada, markamızı gerçekten anlayan ve misyonumuzu paylaşan Wasted Talent’teki olağanüstü ekiple yakın çalışmak harika.”

Ortaklık, Wasted Talent’a Token Traxx platformuna erişimin yanı sıra, tanıtılan sanatçılar tarafından basılan NFT’ler için Token||Traxx pazarındaki tercihli koşulları sağlayacak. Wasted Talent, Token Traxx pazarına yaratıcı ajans hizmetleri, The Face, MixMag ve Kerrang’ın Wasted Talent portföyü genelinde aktivasyon sağlayacak ve yetenek işe alımına katılacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Chingari, Uygulama İçi GARI Cüzdanı Aracılığıyla Kripto Parayı Sosyal Medyayla Bütünleştiriyor

Wasted Talent Studios’tan Jason Gonsalves bir açıklamada şunları ekledi:

“Token ||Traxx ile çalışmak, Wasted Talent için en yaratıcı ve ileri görüşlü sanatçıları hayran topluluklarıyla birleştirerek kültürü gerçekten zenginleştiren NFT’lerle anlamlı bir şeyler geliştirmenin, denemenin ve inşa etmenin bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat. Şu anda Web3, altına hücumun tüm enerjisine sahip – ancak Token||Traxx, sadece hızlı para kazanmak için değil, müzikte yaratıcı özgürlüğü desteklemek isteyen sanatçıların bakış açısından bu yeni sınıra geliyor. Bizi heyecanlandıran da bu.”

Token Traxx kısa süre önce, 14 Mart’ta bir topluluk ödül kampanyası aracılığıyla dağıtacakları 10.000 TRAXX jetonunun tahsis edildiğini duyurdu. NFT pazarının ağ belirteci, Ethereum üzerinde oluşturulacak ve pazar yerinin inşa edileceği yüksek performanslı, yüksek güvenlikli blok zinciri Zilliqa’ya köprü oluşturacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu