HaberlerNFT Haberleri

NFT Sanatçısı Gal Yosef Ve Tanınmış Sanat Galerisi: Galeri Ekibi, NFT Koleksiyonunun Yeni Bir Cinsini Tanıtmak İçin Bir Araya Geldi

NFT Sanatçısı Gal Yosef Ve Tanınmış Sanat Galerisi: Galeri Ekibi, NFT Koleksiyonunun Yeni Bir Cinsini Tanıtmak İçin Bir Araya Geldi

Karşılığı olmayan tokenlere olan küresel ilgi arttıkça, endüstrinin yeni fırsatları ve fikirleri keşfetmesi gerekiyor. 3D NFT etkileyicisi Gal Yosef, NFT’ler ve bunlara yatırım yapanlara ne getirmeleri gerektiği konusunda ilgi çekici bir vizyona sahip. Proje, uluslararası üne sahip bir sanat galerisi olan Eden Gallery’nin desteğine sahip.

Akredite Sanatçıların Önemi

İnsanlar, en azından yaratıcılar söz konusu olduğunda, mevcut NFT ortamındaki projeler arasında neredeyse hiç ayrım yapmıyor. Bir sanatçının kanıtlanmış bir sicili olup olmadığı, bu takas edilemez tokenleri yeniden satmadan ve bir sonraki girişime geçmeden önce spekülatif amaçlarla almak isteyenler için önemli görünmüyor. Bu, roman endüstrisinin büyüyen bir sancısı, ancak bu anlatıyı değiştirmenin zamanı geldi.

“Bir sonraki projeyi erken yakalamaya” odaklanmak yerine, akredite sanatçılara odaklanılmalıdır. Bu akredite sanatçıları endüstrinin odak noktası yapmak, NFT’lerin olgunlaştığını ve kripto para birimleriyle ille de ilgilenmeyen bir kitleyi cezbetmeye hazır olduklarını doğrulayacaktır. Ünlü 3D sanatçısı Gal Yosef ve Eden Gallery arasındaki işbirliği, akredite bir sanatçıyı öne çıkarmanın heyecan verici bir örneğidir.

Gal Yosef, sanat galerilerinde geçmişi olan bir sanatçıdır. Lansmandan hemen sonra sattıktan sonra birincil satış ve piyasa müzayedelerinde 50 milyon doların üzerinde bir kazanç sağlayan Crypto Bulls Society’nin sanatçısıdır. Ayrıca Gal, Justin Bieber ve DJ Steve Aoki ile birlikte çalışarak Sotheby’s’de 214.000 $’a satılan türünün tek örneği bir NFT yarattı.

Dikkatinizi Çekebilir: DeFi, Kara Para Aklamada Popüler Bir Araç Oldu: Chainalysis : Kripto Para Haberleri

Meta Eagle Club Neden Farklı?

3D NFT sanatının en etkili rol modellerinden biri olan Gal Yosef, NFT endüstrisini dönüştürmeye yardımcı olmak için Eden Gallery’nin yardımıyla kendi koleksiyonlarından oluşan yeni bir seriyi piyasaya sürecek. Meta Eagle Club, zaman içinde birden fazla koleksiyonu kapsayacak bir dijital sanat dünyası olan Galyverse’nin ilk bölümüdür. Galyverse’deki ilk bölüm olan Meta Eagle Club, 12.000 büyüleyici kartal avatarına sahip olacak.

Gal Yosef ekliyor:

“Karizmatik bir avatarı canlandırmaya yardımcı olabilecek, aynı zamanda başkalarına da sıcak ve ilham veren bir karakter arıyordum. Pek çok farklı kültürde özgürlüğün sembolü olarak tasvir edilen Kartallar, tüm hayvanlar aleminin dışında, aynı zamanda güçlü olanı da temsil ediyor. ve cesur yürekli. Kanatlar ve tüyler üzerinde çalışmak, uçmamı ve 3D sanatta yeni zirveleri keşfetmemi sağladı.”

Meta Eagle Club koleksiyonu sadece alıcısının içinde bir akor oluşturan kartal avatarını bulmakla ilgili değil. Özel fiziksel galeri etkinliklerine erişim, topluluk oluşturma ve gelişen bir sanatsal vizyon dahil olmak üzere çok daha geniş bir amaca hizmet eder. Her Eagle avatar sahibi, Eden Gallery ve son teknoloji NFT stüdyosu RNSNC aracılığıyla fiziksel sanat eserlerinden ve dünya çapında VIP uçuşlarından yararlanacaktır. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda havacılıkla ilgili daha fazla deneyim açıklanacak.

Meta Eagle Club için satış etkinliği yakında gerçekleşecek. Ekip, proje ve nasıl beyaz listeye alınacağı hakkında daha fazla bilgi için Galyverse web sitesini, Galyverse Discord’u , Instagram’ı ve Twitter’ı kontrol ettiğinizden emin olun.

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu