HaberlerNFT Haberleri

NFT Pazar Yeri Mintverse Yeni Takip Sistemini Duyurdu

Peer-to-peer Non- Fungible Token (NFT) pazarı Mintverse , yeni bir meta veri izleme sistemi tanıttı. Duyuru, takip sisteminin kullanıcı odaklı olacağını gösterdi.

NFT’lere ve sundukları farklı yardımcı programlara artan küresel ilgi ile Mintverse ve diğer NFT pazarları, NFT alanına yeni gelenlerin bilgi açısından sahip oldukları boşlukları doldurmak zorundadır. Yeni izleme sistemi, artan kullanıcı etkileşimi yoluyla bu boşluğu kapatmayı hedefliyor.

Mintverse bazı kritik değişiklikler yaptı. Bunlardan ilki, kullanıcı cüzdanlarının bağlanması ve tek bir arayüzden pazarı keşfetme iznidir. Kullanıcı kontrol paneli, gelişmiş bir son kullanıcı deneyimi sağlayan önemli iyileştirmeler de gördü. Mintverse ekibi, yeni bir NFT sıralama sisteminin yanı sıra farklı içerik oluşturuculardan gelecek NFT airdropları hakkında bilgi sunacak. Tüm NFT koleksiyonları ve aramaları için son istatistiklerin görüntülenmesi, kullanıcıların aradıkları her şeyde derinlere inmelerine olanak tanıyan yeni filtreler içerir.

GamesPad’in tanıtılması, son zamanlarda popüler hale geldikleri için oyun projesi tekliflerinin desteklenmesini sağlar.

Çift zincirli bir pazar yeri olan Mintverse, kullanıcıların ekosistemiyle ilgili deneyimlerine dayalı olarak algılarını değiştirmelerine olanak tanır.

NFT Pazar Yerleri Değişti

Endüstriler arasında NFT’ye olan ilginin artmasından bu yana, NFT pazaryerleri, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için web3 alanında ortaya çıktı. Bazıları genel NFT alanına odaklanırken, çoğu nişlere odaklandı. Dünya web3 alanının bu “diğer” kısmını anlamaya çalışırken BT, NFT’lere olan ilgiyi daha da artırdı.

Bugün, NFT’ler (başlangıçta) takas edilebilir tokenlar hakkında şüpheleri olan şüphecilerden hayranlar yarattığı için, NFT pazarları web3 teknolojilerinin benimsenmesini hızlandırıyor. Mintverse, NFT satışlarının nihai biçimi olarak özellikle eşler arası ticarete odaklanan pazar yerlerinden biridir. Eşler arası pazar yerleri, endüstri teknolojileri doğası gereği merkezi olmadığı için özellikle web3 alanı içinde gelişir. Mintverse, merkezi olmayan şeritte kalırken daha fazla kullanıcı katılımı ve etkileşimine izin vererek bunu bir sonraki seviyeye taşıdı.

Fenbushi Capital, A&T Capital, Mirana Ventures ve diğerlerini içeren yatırımcıların yoğun ilgisiyle Mintverse, yeni başlayanların başarılı bir şekilde katılması için işleri yeterince basit tutarken NFT alanını rahatsız eden birçok soruna çözümler üretti.

Varlığa maruz kalma eksikliği, yüksek gaz ücretleri, içerik oluşturucular için dahil olmama, varlık likiditesizliği vb. sorunlar Mintverse tarafından çeşitli çözümlerle çözülmüştür. Gelişen Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO), sofi, oyun projesi kuluçka ve hızlandırma, kullanıcı odaklı bir ekip ve daha fazlasına erişim ile Mintverse bu sorunları değerlendirdi ve bunları çözmek için yeni yollar ve araçlar yarattı.

Büyüme Kaçınılmazdır

Web3 alanı, nihayetinde başarılı olan projeleri yöneten tek ilkeye dayalı olarak büyümeye devam ettikçe, eşler arası pazaryerlerinin büyümesi artıyor: yenilik. Bunun hakkında konuşan Mintverse Kurucusu Rene Cao, dedi.

Mintverse, en büyük ve en toplu NFT veritabanını sağlayarak BSC ekosistemine hizmet edecek. İleriye dönük olarak, BSC tabanlı NFT projelerinin, özellikle oyun projelerinin, Mintverse tüm NFT varlıklarını hemen bir araya getirerek bir sürüm oluşturarak kendi pazarlarını geliştirmelerine gerek kalmayacak. BSC NFT‘leri için OpenSea“.

René devam etti.

“Bunun yanı sıra Mintverse, piyasadaki en büyük NFT pazarı olan OpenSea’ye kıyasla ETH üzerinde daha fazla varlığı analiz etti. geleceği olarak görüyoruz” dedi.

Web3 benimsenmeye devam ederken, Mintverse gibi pazar yerleri herkese sorunsuz bir şekilde dahil olma şansı veriyor. En azından, web3 teknolojilerinin beklenen kitlesel benimsenmesi bu şekilde gerçekleşecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu