Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Nexo, Ethereum Ve Bitcoin Bakkt İle Ortak Oldu

Nexo, Ethereum Ve Bitcoin Bakkt İle Ortak Oldu

Bakkt Warehouse, güvenli cüzdan mimarisi aracılığıyla uygulanan hava boşluklu yöntemlerle güvenlik için özelleştirilmiş soğuk ve sıcak (çevrimdışı ve çevrimiçi) dijital varlık depolama çözümlerinin bir kombinasyonudur. Nexo, diğerlerinin yanı sıra Crypto.com, Galaxy Digital ve Celsius Network gibi kripto şirketlerini içeren Bakkt’ın müşterisine katılacak.

Nexo İş Geliştirme Yöneticisi George Manolov, “Küresel bir dijital varlık kurumu olarak Nexo, müşterilerimizin kripto para birimlerine ekstra bir güvenlik ve güvenilirlik düzeyi getirmek için güvenilir bir ortağa duyulan ihtiyacı kabul ediyor” diyor.

Bakkt, sıcak ve soğuk dijital varlık depolama tesisleri arasında bu varlıkları düzenli olarak yeniden dengelemek için çalışarak müşterilerinin zincir üzerindeki varlıkları depolamayla ilişkili riskleri en aza indirmesine yardımcı olur.

2018’de piyasaya sürülen Bakkt’ın saklama hizmetleri, dijital varlık platformu aracılığıyla sunduğu “Hizmet Olarak Varlıklar” ürün grubunun önemli bir bileşenidir ve hem tüketici alanı (kripto ödülleri, ticaret ve ödemeler) hem de mobil uygulaması ve API entegrasyonları aracılığıyla işletmelere benzer.

Dikkatinizi Çekebilir: Crypto.Com Hack Saldırısında Çalınan Kripto Para, İlk Bildirilen Tutarın İki Katı Değerinde Olabilir

Mart 2021’de Bakkt, 300 milyon dolarlık B Serisi zam almayı başardı. Kısa süre önce tüketici finansal hizmetler stratejisini yeniden düzenlediğini açıklayan Google Pay, yakın zamanda Bakkt’ın dijital kart hizmeti aracılığıyla kripto ödemelerini etkinleştirmek için Bakkt ile ortaklık kurdu .

“Bakkt’ın altyapısının ve kriptoya ilk düzenleme yaklaşımının doğal bir uyum olduğunu fark ettik ve bu ortaklığın tüm müşterilerimize fayda sağlayacağından ve Nexo’nun kripto para birimleri için benzeri görülmemiş kurumsal talebe hizmet etme yeteneğini genişleteceğinden eminiz.” dedi Manolov.

Nexo, kripto endüstrisinin önde gelen düzenlenmiş dijital varlık kurumlarından biri olarak yer alıyor. Firma, Anında Değişim gibi diğer hizmetlerin yanı sıra yüksek verimli bir kripto kazanç paketi olan Anında Kripto Kredi Hatları aracılığıyla kriptonun değeri ve faydası için maksimizasyon sunuyor. Nexo ayrıca Nexo Cüzdanı aracılığıyla saklama sigortası ve askeri düzeyde güvenlik sağlar.

Nexo, diğerlerinin yanı sıra Fidelity Digital Assets, BitGo, Ledger ve Fireblocks ile eş zamanlı ortaklıklara sahiptir ve önde gelen bir muhasebe, danışmanlık ve teknoloji firması olan Armanino tarafından gerçekleştirilen endüstrinin ilk gerçek zamanlı denetimiyle kripto alanındaki kripto kredisi sektöründeki varlığını derinleştirmektedir. Nexo bugüne kadar 75 milyar doları aşan işlem hacmiyle 3 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet verdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu