Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

New York’un Bitcoin yanlısı belediye başkanı şimdiden liberalleri kızdırıyor

New York'un Bitcoin yanlısı belediye başkanı şimdiden liberalleri kızdırıyor

Politico’nun haberine göre New York City’nin yeni Bitcoin yanlısı belediye başkanı Eric Adams, göreve başladıktan sadece haftalar sonra ilericilere karşı “ilgili” bir tavırla suçlandı .

Kendisi de Demokrat olan Adams, 1 Ocak’ta göreve başlamasından bu yana bir dizi tartışmalı politika belirledi. Bunlar arasında gayrimenkul geliştirmeyi artırma ve COVID-19 sırasında uzaktan eğitime karşı çıkma yer alıyor.

Adams’ın silahlı şiddet olaylarının arttığı bir dönemde sokaklarda daha fazla polise ihtiyacı olduğundan bahsetmiyorum bile; suçla mücadelede saçma sapan bir yaklaşım benimsemek.

Ayrıca Riker’s Island hapishanesindeki hücre hapsi yasağını tersine çevirme sözü verdi.

Kasım ayında ilk üç maaş çekini Bitcoin ile alacağını söyleyen yeni belediye başkanı, Demokrat ve kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez ile bile yarıştı.

Bu, Adams’ın Dunkin’ Donuts’un aşçılarına ve çalışanlarına “düşük vasıflı işçiler” olarak atıfta bulunmasından sonraydı .

Bitcoin belediye başkanının polis bağlantıları bazı Demokratları tedirgin ediyor

Mesele şu ki, Adams, politikalarının çoğunun meyve verdiğini görmeyi umuyorsa, hem Demokrat hem de Cumhuriyetçi konsey üyelerinin desteğine ihtiyacı var.

Ancak, birçok aşırı sol Demokrat Adams’ta satılmıyor . Sol eğilimli, kâr amacı gütmeyen New York Citizen Action’ın siyaset ve kampanyalar direktörü Stanley Fritz, Politico’ya şunları söyledi:

“O benim ilk seçimim değildi. Polis departmanına ve en iyi senaryoda Siyah ve kahverengi insanlara pek dost olmayan ve en kötü senaryoda tam gelişmiş bir beyaz olan [Polis Yardımseverler Derneği] başkanı Pat Lynch ile ne kadar yakın olduğu konusunda ciddi endişelerim var. üstünlükçü.”

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoinler, Bitcoin’in Dijital Ödemelerdeki Hakimiyetini Tehdit Ediyor

“Bunu söyledikten sonra, onun başarılı olduğunu görmek istiyorum çünkü o iyi olursa şehir de iyi olur. Ancak ilericilere karşı genel tutumu endişe verici.”

New York belediye başkanı Eric Adams, geçen yılın sonlarında Bitcoin’e ilgi gösterdiğinde manşetlerde bulundu.

Değeri ne olursa olsun, Adams sert yaklaşımını New York polisi olarak zamanına geri dönerek haklı çıkardı.

Aralık ayında (City and State NY aracılığıyla) “22 yıl boyunca kurşun geçirmez bir yelek giydim ve bu şehrin insanlarını korudum” dedi .

Adams, ” Bunu yaptığınızda, güvenlik ve kamu güvenliği konularında beni sorgulama hakkınız var ” diye ekledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu