Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriPolygon (MATIC)

Network’ün GTrade Platformu, Polygon (MATIC) – DeFi’den 250.000 Dolarlık Hibe Sağlıyor

gTrade platform yaratıcısı Gains Network , iddialı yol haritasında ilk önemli kilometre taşlarına ulaşmasına yardımcı olmak için 250.000 $ MATIC token alarak Polygon DeFi’den iki hibeden ilkini aldı.

GTrade platformu bir süper hızlı, merkezi olmayan ve bina ve Ethereum uyumlu ağları bağlamak için bir çerçeve ve Defi bir ekosistemdir Poligon blockchain üzerinde çalışır hızlı hızlarda ve daha düşük ücretler sahip uygulamaların olduğu likidite açısından verimli kaldıraçlı alım satım mimarisi edilir.

gTrade’deki tüccarlar için avantajlar, medyan spot fiyatlar, yüzde sıfır fonlama ücretleri ve yüzde sıfır fiyat etkisi açısından kaldıraç içerir. Bu yetenekler, gTrade’in varlıklardan bağımsız sentetik ticaret mimarisi tarafından etkinleştirilir ve yerel GNS belirteci tarafından desteklenir. Tüccarlar ayrıca, birden fazla borsadan medyan spot fiyat üzerinden gerçekleştirilen işlemlerle mümkün olan en adil fiyatlardan yararlanır.

Dikkatinizi Çekebilir: Twitter Beklenmedik Bir Şekilde 140 NFT Yayınladı

Gains Network, yol haritasındaki ilk hedeflerine ulaşma yolunda ilerlediğini ve bunun da günlük 30 milyon dolarlık günlük işlem hacmini minimum 10 gün ve maksimum 20.000$ ile sürdürmesini gerektirdiğini söylüyor. DAI kasası tarafından etkinleştirilen ticaret başına teminat. Ayrıca, GNS/DAI likiditesinde 4 milyon dolar elde etmeyi ve DAI kasasında kilitli toplam 2 milyon dolarlık değere ulaşmayı hedefliyor.

Gains Network, son hedeflerin zaten tamamen organik büyüme yoluyla elde edildiğini, ancak mevcut ortalama günlük 20 milyon dolarlık işlem hacmi ve işlem başına maksimum 18.000 dolarlık teminatla eski hedeflere yaklaştığını söyledi.

Bu hedeflere ulaşıldığında, Gains Network, günlük işlem hacminde 100 milyon dolar, ticaret teminatı başına maksimum 50 bin dolar, GNS/DAI likidite sağlayıcılarında 10 milyon dolar ve stake edilen 5 milyon dolar elde etmeyi teklif ederken, Polygon DeFi’den 500.000 dolarlık ikinci bir hibenin kilidini açacak. DAI kasasında.

Gains Network’ün kurucusu Sébastien, yenilikçi, merkezi olmayan ve adil bir ticaret çözümü yaratmayı hedefleyen Polygon ile çalışmanın büyük bir zevk olduğunu söyledi. “Artık dünyanın, kaldıraçla ticaret yapmak için Polygon’un blok zinciri olduğunu anlamanın zamanı geldi” diye ekledi.

gTrade’in organik büyümesi şaşırtıcı değil çünkü platformunda 43 kripto jetonu ve beş ila 150 kat kaldıraç ile tüccarlar için çok sayıda yetenek sunuyor. Ayrıca 1.000 katına kadar kaldıraç ile 10 büyük Forex çiftine sahiptir. gTrade’in en büyük avantajlarından biri, %100 GNS/DAI havuzu ve DAI kasası tarafından desteklendiğinden, her işlem çifti için likidite gerektirmemesidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu