HaberlerMetaVerse Haberleri

Neden Meta Platformlar (Metaverse) Bugün Patladı?

Neden Meta Platformlar (Metaverse) Bugün Patladı?

Ne oldu

Meta Platformlarının Payları ( NASDAQ:FB ) , şirketin – en çok Facebook sosyal ağ sitesiyle tanınan – diğer sosyal medya özelliklerinden birinden daha iyi para kazanma planlarını açıklamasının ardından Çarşamba günü saat 14:00 ET ticaretinde %2.2 arttı :

Instagram.

Ne olmuş

CEO Mark Zuckerberg’in bugün Facebook’ta duyurduğu gibi, Meta Platforms, sitedeki popüler içerik oluşturucuların “özel Hayatlara ve Hikayelere erişim” satarak yüz binlerce takipçisinden kazanç elde etmelerini sağlayacak yeni bir “Instagram’da abonelik” hizmetini test ediyor.

Haber hakkında yorum yapan Variety dergisi, Instagram’ın yeni hizmetinin aktör @jackjerry, atlet @sedona ve “dijital yaratıcı” @lonnieiiv gibi Insta-ünlü kişiliklere Instagram’da yeni bir “para kazanma yolu” vereceğini kaydetti.

Dikkatinizi Çekebilir: Bugün Dogecoin’de Neler Oluyor?

Yatırımcılar için daha da önemlisi, Instagram’da abonelik satmak, Meta’ya bu kişilerin abonelik kazançlarından bir pay aldığı için başka bir gelir akışı sağlayacaktır.

Şimdi ne olacak

Tesadüfen değil, Meta Platformlar için yeni bir büyüme yolu yaratmak, Meta hissesini gerçek bir pazarlık hissesine dönüştürmek için gereken şey olabilir. 24 kat takip eden kazançta ve öngörülen %21 uzun vadeli kazanç büyüme oranı ile Meta hissesi bugün değer bölgesinin hemen dışında yer alıyor. Bununla birlikte, aboneliklerden yüzde bir veya iki ekstra büyüme ekleyin ve Meta Platformlarına yatırım yapma durumu, 1.0’lık bir fiyat/kazanç-büyüme (PEG) oranında yapmak kolay hale gelir.

Hissedarların heyecanlı olmalarına şaşmamalı.

Metaverse Haberleri: Metaverse Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu