Bitcoin HaberleriEl Salvador HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Nayib Bukele: Twitter hesabından Türkiye’ye Selamlar Mesajı

Nayib Bukele: Twitter hesabından Türkiye'ye Selamlar Mesajı

Öncelikle, #Bitcoin diyarı El Salvador’dan tüm Türkiye’ye selamlar.

El Salvador başkanı Nayib Bukelenin bu tweet’i Türk Twitter kullanıcıları ile birlikte 17,4 bin beğeni aldı 50 dakika içinde.

#Bitcoin Şehrinden Türkiye’ye selamlar twiti kullanıcıları şaşırtmış olup bütünüyle Nayib Bukele’yi ilgi odağı haline getirdi.

Bu Haber Güncellenecektir Takipte Kalabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Cash App Ortaklığını Duyurdu; Ödemeleri BTC Olarak Alacak

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu