Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Morningstar, XRP dağıtıyor

Morningstar, XRP dağıtıyor. İşte haberin detayları!

SBI Group’un (Japonya’daki büyük bir finansal hizmet sağlayıcısı) yan kuruluşu olan Morningstar, hissedarlarına ödül olarak XRP kripto para birimi almanın mümkün olduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Morningstar, 2022 Mart ayı sonuna kadar 100 veya daha fazla hisseye sahip olan tüm hissedarların bonus programına katılabileceğini söyledi.

Bu bonus programının temel amacı, yatırımcılara şirkete duydukları güven için teşekkür etmektir.

Morningstar hissedarları, sahip oldukları her 100 hisse için XRP olarak 2.500 yen (yaklaşık 21 $) alabilecekler.

Daha önce yazdığımız gibi, 2019’dan beri SBI Group, XRP kripto para biriminde temettüler sunuyor. Ripple, SBI Group ile ortaklık kurarak Japonya’daki bağlarını ve statüsünü uzun süredir güçlendirdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Prime Numbers, Ethereum ve Binance Akıllı Zincirine Genişliyor

Şirketler 2016’dan beri aktif olarak işbirliği yapıyor ve isteğe bağlı likidite (ODL) kullanan SBI Ripple Asia adlı bir ortak girişim kurdu.

SBI Holdings CEO’su Yoshitaka Kitao, 2 yıl boyunca Ripple Yönetim Kurulu’nda görev yaptı, ancak geçen yıl Nisan ayında ayrıldı.

Yoshitaka Kitao, SEC Ripple’a dava açtıktan sonra, dostane pozisyonunu defalarca doğruladı ve Ripple ile daha fazla ortaklığa odaklandı. Ayrıca XRP’nin Japon yasalarına göre bir “kripto para varlığı” olduğunu ve bir menkul kıymet olmadığını defalarca vurguladı.

Nisan 2021’de Yoshitaka Kitao, şirketin bir davadan sonra halka açılabileceğini belirtmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu