NasılNedirRehber

Moon Nation Game (MNG) Nedir?

Moon Nation, play-to-earn oyunu, köprü platformu ve NFT pazarı üzerine kurulmuş bir kripto oyun ekosistemidir.

Moon Nation, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş en büyük play-to-earn uzay RPG’sidir.

MNG yöneticilerinden günlük girdiler ve CEO Ben Todar ile haftalık AMA‘lar ile sıkı sıkıya bağlı topluluktur.

Moon Nation ekosisteminin temeli $MNG’dir: her işlemde yansımaları ve yanmaları olan kaya gibi sağlam bir yardımcı program simgesi. Mayıs 2021’deki lansmanından bu yana $MNG, 33.000 yatırımcı tarafından satın alındı ​​ve %15.000’in üzerinde büyüdü.

$MNG, sürekli geliştirme programımız sayesinde zaman içinde yeni fayda ve işlevsellik kazanıyor ve agresif pazarlamamızla tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya devam ediyor.

Moon Nation Game (MNG) Karakterleri

NFT KARAKTER
OxySuit (Onyx)

KARAKTER, OxySuit (Onyx), Ay'ı ilk kez “ev” olarak adlandırıyorsunuz ve bu, sahip olduğunuz son ev olabilir. - MNG NEDIR, MNG, NEDIR, MNG COIN, MNG COIN NEDIR, MNG COIN KARAKTER, MNG OYUNU, MNG TOKEN, MNG OYUNU
OxySuit (Onyx)

 

NFT KARAKTER
OxySuit (Teal)

NFT KARAKTER OxySuit (Teal)
OxySuit (Teal)

 

NFT KARAKTER
OxySuit (GOLD)

KARAKTER OxySuit (Altın), MOON NATION GAME, MOON, NATION, GAME, COIN, MNG, MNG NEDIR, MOON NATION GAME NEDIR
OxySuit (Altın)

 

NFT KARAKTER
OxySuit (Yakut)

NFT KARAKTER, OxySuit (Yakut),Moon Nation Game (MNG) Nedir?, MNG NEDIR, moon nedir, nation nedir, game nedir, moon nation nedir, moon nation game nedir, nation game nedir,mng coin nedir
OxySuit (Yakut)

 

Bunun gibi moon nation game içinde silahlar, uzaylılar, araçlar ve uzay gemileri seçenekleri mevcuttur. MNG game içinde istediğiniz NFT’leri alarak oyunu daha kolay oynayabilirsiniz.

MNG GAME HAKKINDA

Kripto para, pazarlama, oyun, teknoloji ve siber güvenlik alanlarında tutku ve deneyim sunuyor.

Topluluğumuzdaki şeffaflığı ve güveni en üst düzeye çıkarmak için en başından beri kararlı bir ekibe sahip olmayı seçiyorlar. Kripto ve yazılım geliştirme endüstrilerinde başarı geçmişine sahip, çeşitli geçmişlerden gelen küresel bir ekibtir. Kurucu ekibi, lansmanımızdan bu yana 9 aydan fazla bir süredir değişmeden kaldı ve hepsi bu projeye önümüzdeki yıllarda karar verdi!

Dikkatinizi Çekebilir: CryptoPunk Nedir?

Moon Nation Bridge (MNB), (A) Tüm kripto oyunlarınız için bir merkez görevi gören bir platformdur;

(B) Tüm kripto oyun ihtiyaçlarınız için tek bir jeton ($MNG) kullanmanıza izin verir;

(C) Basit API’ler aracılığıyla blok zinciri olmayan oyunlara kripto entegrasyonu sunar. Bu merkez, tüm kitaplığınızdaki tüm oyun satın alımlarını, oyna-kazan ödülleri ve topluluk etkileşimini basitleştirecek. MNB artık konsept kanıtı olarak sınırlı bir oyun seçimiyle yayında ve yakın gelecekte uygulamaya hazır ek oyunlar var.

Moon Nation Game (MNG) Ekip

  • Ben Todar CEO
  • Ajit Phatake CTO
  • Sam Ridgeway PAZARLAMA MÜDÜRÜ
  • Kain Howarth PAZARLAMA
  • Mike Carter YAZAR
  • Joseph Roman TEKNIK DESTEK
  • Burak K. TOPLUM

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu