HaberlerMetaVerse Haberleri

Milyarder O’Leary: Metaverse’in Geleceği Hakkında Yorumu

Kitco ile ilgili ikinci bölüm röportajında O’Leary, kripto alanındaki çeşitli konular hakkında görüşlerini bildirdi. İnancı, kurumların artık bitcoinlerini %100 temiz kaynaklardan elde etmeye çalıştığı yönünde. Karbon denkleştirme satın alma günlerinin muhtemelen sona erdiğini ve kurumların mayınlanan şeyin hidro gibi yeşil kaynaklardan geldiğini kanıtlamak istediğini ve kendilerini “ kirli ”madencilik.

O’Leary Metaverse hakkında konuşmaya devam etti ve Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasının çok ilginç olduğunu düşündüğünü, ancak asıl yönün Metaverse’e ve orada yer alacak reklamların öncelikle oyun alanına doğru olduğunu belirtti.

O’Leary’nin Shark Tank programında kripto sahaları sorulduğunda, milyarder onlardan çok daha fazlasını gördüğünü söyledi. Onun görüşü kriptonun sadece bir yazılım olduğu ve bu durumda Facebook, Google ve Microsoft gibi hisse senetlerine benziyordu. Ona göre, hepsi yazılım.

Dikkatinizi Çekebilir: Dijital Varlıklar İçin Finansal Hizmetler Oluşturmanın Önemi

Bu nedenle Polygon, HBAR, Ethereum ve hatta Bitcoin gibi metaverse‘in yaşayacağı büyük platformlarda pozisyon almaya başladığını söyledi. Bu platformlardan hangisinin başarılı olacağını bilmiyor, bu yüzden birçoğunu çeşitlendiriyor.

Çok yeni bir kavram olduğu için Metaverse’in oldukça riskli bir sektör olduğunun çok farkında olduğunu ve piyasaların onu fiyatlandıracak çok fazla veriye sahip olmadığını söyledi. Bununla birlikte, kriptodaki en güvenli ve en az değişken oyun olarak kabul edilen Bitcoin ile bile yatırımcının çok fazla oynaklık çekmeyi beklemesi gerektiğini söylüyor.

Son 17 yıldır yatırımcısı olduğu Amazon örneğini veriyor. Bu hisse senedinin ilk zamanlarda çok benzer olduğunu, fiyat dalgalanmalarının her yıl ortalama %55 civarında olduğunu söyledi.

İnsanların periyodik olarak Amazon’un sıfıra gideceğini söylediğini, herkesin bildiği gibi bugün bir “dev” haline geldiğini belirtti. Aynı şeyin eninde sonunda metaverse projelerinde de olacağını ve yatırımcıların potansiyel muazzam kârlardan yararlanmak için rotada kalmaları gerektiğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu