HaberlerKripto Para Haberleri

Milyarder John Paulson, Kripto Varlıklarını Sıfırlayacağını Söyledi.

New York merkezli Paulson & Co firmasının kurucu ortağı Paulson, Yaptığı Son Röpörtaj’da Zaten FUD Yorumları ile gündeme oturmuştu. Paulson’un Önceki Röpörtajı Aşağıdaki Linktedir.

Paulson FUD Röpörtajı : Milyarder John Paulson, Kripto Para Piyasası Patlayacak

Endüstrinin çok değişken olduğunu söyledi. Paulson’a “sınırlı bir arza” ve “gerçek bir değere” sahip olmadığını söylediği dijital varlık piyasasının ortaya çıkışı hakkındaki görüşü soruldu.

2008 finansal konut piyasası çöküşünde yüksek faizli ipoteklere karşı KUMAR Oynadıktan sonra şansı yaver gidince orası, burası…. , kendisi ve yatırımcıları için 20 milyar dolar kazanan Paulson, geleneksel finansal piyasalara kıyasla kripto varlıkların yüksek oynaklığına dikkat çekti.

Paulson, kimsenin kripto para birimlerine yatırım yapmasını tavsiye etmeyeceğini söyleyerek devam etti. Efsanevi yatırımcı, 2008 piyasasının çok az riske kıyasla muazzam bir yukarı yönlü potansiyel sunduğunu söyleyerek kripto varlıklar ile yüksek faizli ipotekleri açığa satması arasındaki karşılaştırmayı reddetti.

Ayrıca Şunları Söyledi :

“Kripto para birimleri, bugün nerede ticaret yaptıklarına bakılmaksızın, sonunda değersiz olduklarını kanıtlayacaklar. Coşku sona erdiğinde veya likidite kuruduğunda sıfıra gidecekler. Kimseye kripto para birimlerine yatırım yapmasını tavsiye etmem.”

Paulson, altını iyi bir yatırım olarak savundu ve COVID-19’a yanıt olarak finansal piyasalara para arzındaki büyük artışın gelecekteki enflasyonu yönlendirmesinin muhtemel olduğunu söyledi. Altının değerini, artan itibari para birimlerine karşı bir korunma ve kanıtlanmış bir güvenli liman varlığı olarak vurguladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu