AltınBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Milyarder Jeffrey Gundlach, Bitcoin’in Altından Daha İyi Olduğunu Söyledi

Milyarder Jeffrey Gundlach, Bitcoin'in Altından Daha İyi Olduğunu Söyledi

Milyarder ve yatırımcı Jeffrey Gundlach, hızla yükselen enflasyon ortamında Bitcoin’i altına tercih ettiğini belirtti. Dijital para biriminin kısa vadede kendisine daha fazla güven verdiğini kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Doubleline Capital CEO’su Gundlach, dinleyicilerine yatırımcının yakın gelecekte amiral gemisi kripto para birimini almayı planladığına dair güvence verdi. Mevcut dijital altın fiyat seviyesinin alt sınırda olduğuna dair güvenini dile getirdi. Dijital bir madeni para asla daha ucuza mal olmaz. Ona göre, Fed üyelerinin kilit oranı artırma konusundaki konuşması BTC’nin değerinin düşmesine izin vermeyecek.

Gundlach, birkaç yıldır ilk kez böyle bir kararın alındığını vurguladı. Artık tüm önemli hisselerin yanı sıra sanal varlıkların önemli ölçüde aşırı satıldığını ve yakın gelecekte fiyatlarının artacağını kaydetti. Ona göre, kripto para birimi ile geleneksel pazarlar arasındaki artan korelasyon göz önüne alındığında, tüm bunlar dijital para birimi endüstrisi için olumlu bir faktör olabilir.

Uzman, altını güvenilir bir yatırım olarak gördüğüne dair güvence verdi, ancak Bitcoin ve diğer önde gelen altcoinler daha kısa sürede çok daha fazla kar getirecek.

Tanınmış iş adamı Mike Novogratz, kripto para birimlerinin devlet tarafından kontrol edilmediği için değerli metallere göre bir avantajı olduğunu söyleyen onunla aynı fikirde. Ayrıca halka, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 500.000 $ değerine yükseleceği konusunda güvence verdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Gana Bankası, dijital cedi için donanım cüzdanını piyasaya sürecek

Daha önce, CoinFili.com editörleri, piyasa analistlerinin BTC oranının bir günden fazla bir süredir 40.000 doların üzerinde olduğunu söylediğini bildirdi. Endüstri uzmanlarına göre, maliyetin düşmesi pek olası değil. Amiral gemisi kripto para biriminin fiyatı, yalnızca Fed başkanının kilit oran hakkındaki sözlerinin yanı sıra Rusya’nın Ukrayna topraklarındaki özel operasyonuyla ilgili jeopolitik olaylar zemininde büyüyecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu