Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Mike McGlone, Bitcoin’in Bu yıl 100.000 Dolara yükseleceğini söyledi

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, kendi görüşüne göre Bitcoin’in bu yıl neden 100.000 $ seviyesine ulaşabileceğini gösteren bir grafiği paylaşmak için Twitter’a gitti.

ilgili içerik : Biden Kripto Pazarı Denetimi İçin Yeni CFTC Başkanını Seçti

Bitcoin potansiyel olarak 100.000 dolara ulaşabilir

McGlone, tweetinde Bitcoin’in “2021’de önemli bir ilerleme” kaydetmesinin muhtemel olduğunu ve potansiyel olarak 100.000 $ fiyat işaretine ulaşacağını belirtti.

Bu ralli gerçekleşirse, geçmiş Bitcoin ticaret trendleri, azalan arzı ve ana akım benimsenmesi tarafından körükleneceğine inanıyor. Bu yıl bir önceki tweet’te Bloomberg’in emtia stratejisti, ABD düzenlemesinin Bitcoin’in ilerlemesini bozma olasılığının düşük olduğundan da bahsetti.

178.000 BTC kripto borsalarından taşındı

Arcane Research platformu tarafından paylaşılan verilere göre, kripto borsalarında rezervlerde tutulan Bitcoin miktarı önemli ölçüde düştü.

Şu anda, son tweet, Bitcoin borsa arzının, kripto kışının ilk yılında, Ağustos 2018’de en son görülen seviyelere düştüğünü söylüyor. Tweet ayrıca, kullanıcıların son iki aydır aktif olarak geri çekildiklerini de içeriyor.

27 Temmuz’dan bu yana, kripto ticaret merkezlerinden 178.000 Bitcoin kaydırıldı. Bu, cari döviz kurunda 8,565.627 dolara eşdeğerdir.

Arcane’nin tweet’i, araştırmasında Glassnode verilerini de kullandığını söylüyor.

Daha Fazla Kripto para haberleri için tıklayın.

Daha Fazla Bitcoin Haberleri için tıklayın.

Son Dakika Kripto Para Haberleri için TIklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu