Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

MicroStrategy 243 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı

İş zekası firması MicroStrategy , yakın tarihli bir düzenleyici dosyalamaya göre 242,9 milyon dolar değerinde ek Bitcoin satın aldı.

2021’in üçüncü çeyreğinde firma tarafından satın alınan toplam Bitcoin miktarı şu anda 419 milyon dolar.

Şirket şu anda yaklaşık 3.16 milyar dolarlık en büyük kripto para birimine sahip. Ortalama satın alma fiyatı Bitcoin başına 27.713 dolar.

Bitcoin şu anda büyük spot borsalarda 45.000$ seviyesinde işlem görüyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için tıklayın

Daha fazla bitcoin haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu