Bitcoin HaberleriHaberler

MicroBT, Bitcoin Madenciliğinin 2XJ/T Dönemi İçin WhatsMiner M50 Serisini Yayınladı

MicroBT, Bitcoin Madenciliğinin 2XJ/T Dönemine Girmek İçin WhatsMiner M50 Serisini Yayınladı

Sektördeki en iyi madencilik donanımı üreticilerinden biri olan MicroBT, yeni nesil WhatsMiner M50 serisini 6 Nisan’da Miami, ABD’de düzenlenen Bitcoin 2022 etkinliğinde piyasaya sürdü.

Sektördeki diğer madencilik donanımı üreticilerinden farklı olarak MicroBT, tamamen özel çip tasarımına odaklanır ve yalnızca Bitcoin madencilik donanımı sağlar. Madencilik uzmanları bunu kaynakların yanlış tahsis edilmesini önlemek için akıllıca bir karar olarak görüyor ve madencilik endüstrisi liderleri bunu Bitcoin’e sadakat olarak görüyor.

Bu kez MicroBT, WhatsMiner M50S, M50 ve M53 olan beşinci nesil ve yüksek verimli hava soğutma ve hidro soğutma madencilik donanımının ayrıntılı ayrıntılarını yayınladı. Şirkete göre WhatsMiner M50s, yarı iletken üretim devi Samsung’un son nesline göre %15’e kadar daha yüksek verimliliğe sahip 5nm işlemci tarafından desteklenen ultra düşük voltajlı, enerji verimli, hava soğutmalı bir Bitcoin madencilik donanımıdır:

  • Yeni WhatsMiner M50S, terahash başına 26 joule (J/TH) güç verimliliğinde 126 terahash/saniye (TH/s) bilgi işlem gücüne sahiptir ve 3276 watt(W) ile çalışır;
  • Enerji verimliliği, önceki madencilikte ezber bozan M30S++’ı %15 oranında geride bırakıyor;
  • WhatsMiner M50 adı verilen bir başka güç verimli hava soğutmalı madencilik donanımı da 5 nm’lik bir süreçte üretildi ve M30S++’ın daha da geliştirilmiş versiyonu oldu:
  • Yeni WhatsMiner M50, 29 J/TH güç verimliliğinde 114 TH/s bilgi işlem gücüne sahiptir ve 3306W üzerinde çalışır.
    Enerji verimliliği önceki M30S++ modelini %6 ve hafifliğini 1 kg geride bırakıyor;

Şirket, 29 J/TH güç verimliliğinde 240 TH/s bilgi işlem gücüne sahip WhatsMiner M53 adlı yeni nesil hidro soğutma madencilik donanımını tanıttı.

WhatsMiner markası istikrarlı madencilik kabiliyeti ile tanınmaktadır, daha önce piyasaya sürülen ve dünyanın en çok satan madencilik donanım serisi olan WhatsMiner M20 serisinin toplam onarım oranı %2,59 ve WhatsMiner M30 serisinin toplam onarım oranı sadece %1,66 idi. MicroBT, kalitesine ve istikrarına güveniyor ve sektörde bir yıllık garanti süresini açıklayan ilk üretici oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: Sweatcoin Nedir?

Kuzey Amerika’dan ve yeni gelişmekte olan bölgelerden daha fazla müşteriyi desteklemek için MicroBT, bu yıl Güneydoğu Asya’da bulunan üretim tesisinden ayda 30.000’den fazla parça üretebilir ve sevk edebilir. MicroBT COO’su Jianbing Chen’in açıklamalarına göre M50 serisi, müşterilerin 2X J/T madencilik çağına girmelerine ve ESG dostu madencilik için hiç bitmeyen güçte kalmalarına yardımcı olacak. Geçen seferki M30S lansmanının konusu gibi – 2020’de “3X J/TH madencilik Çağına girin”, MicroBT M50 serisinin de hazırlanmış bir ürün olacağına ve önümüzdeki 3 yılda madencilik donanımının yeni kralı olmak için M30 serisinin yerini alacağına inanıyor. veya daha fazla yıl.

WhatsMiner M50 serisi, sistemin sürekli olarak daha yüksek güçte çalışmasını sağlamak için WhatsMiner serisinde şimdiye kadarki en gelişmiş termal mimariye sahiptir, bu da MicroBT’nin gücü korumanın bir yolunu bulduğu anlamına gelir. MicroBT ayrıca M50 serisinin 2022’nin 3. çeyreğinden itibaren sevkiyata hazır olacağını ve siparişlerin yeni tasarlanmış web sitesi www.whatsminer.com üzerinden gönderilebileceğini duyurdu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

WhatsMiner Web Sitesi: www.whatsminer.com

MicroBT Web Sitesi: www.microbt.com

Twitter: https://twitter.com/Whatsminer_MBT

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEQ566Mxh1Kq7AXwUIlReHA

Facebook: https://www.facebook.com/WhatsMiner

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu