Bitcoin HaberleriHaberler

Michael Saylor, Bitcoin’e “cankurtaran sandalı” diyor

Michael Saylor, Bitcoin'e "cankurtaran sandalı" diyor! Micheal Saylor yine bir konuşma yapıyor.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in faydalarını yineledi. Daha önce önde gelen dijital para birimini defalarca övdü ve yazılım şirketinin BTC’nin en büyük kamu sahiplerinden biri olduğunu hatırlattı. MicroStrategy, fiyat 10.000 doların altına düşse bile Bitcoin satmayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu hafta CNN ile yaptığı röportajda Sailor, BTC’yi bir fırtınada “cankurtaran sandalı” olarak nitelendirdi. Kripto para birimi, küresel belirsizlik ve artan enflasyon döneminde sermayenizi kurtarabilir.

MicroStrategy CEO’su şunları söyledi:

Bitcoin, denizdeki bir fırtına sırasında bir cankurtaran sandalıdır ve batan bir gemiden inmeye hazır olan herkese umut verir. Hayatımızın en kötü finansal krizi sırasında yeni bir sektörün doğuşuna tanık olduk.

Saylor, şirketinin kripto para birimi satma niyetinde olmadığını bir kez daha vurguladı.

Bitcoin hepimizden daha uzun yaşayacak ve bir finansal balon olarak sınıflandırılamaz. Uzun süre küçük hacimlerde satın alınabilir. Michael Saylor, kripto para birimlerini hayatınız boyunca saklayabilir ve gelecek nesillere aktarabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu