Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Michael Saylor, Bitcoin Karşılaştırması Yaptı

Michael Saylor, New York'taki Bir Gayrimenkulle Bitcoin Karşılaştırması Yaptı

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, yaygın olarak bir bitcoin fanatiği olarak bilinir. Bu varlık yeni bir finansal sistem oluşturduğu için BTC’nin fiyatının artacağını periyodik olarak belirtiyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

New York Ekonomi Kulübü’ndeki bir konuşma sırasında, kripto para birimlerini bir Amerikan metropolünde bir yatırımcının satın aldığı gayrimenkullerle karşılaştırdı.

Yükselen enflasyon bağlamında gayrimenkul, güvenilir ve karlı bir varlık statüsünü korur. Bu bağlamda bitcoin, enflasyon riskine maruz kalmayan güvenli liman varlığı olarak da değerlendirilebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Richard Turrin: “Dijital yuan ABD dolarına meydan okuyor”

Altın da bir riskten korunma aracı olarak görülebilir, ancak gayrimenkul gibi kiralanamaz.

Michael Saylor dedi ki:

Büyükannen ve büyükbaban New York’ta gayrimenkul satın alacak kadar akıllıysa ve ailende hâlâ gayrimenkul varsa, o zaman gidebilirsin.

MicroStrategy, sermayesinin bir kısmını ilk kez Ağustos 2020’de bitcoin’e gönderdi.

CEO’suna göre, yazılım devi kripto para biriminde rezerv oluşturmaya devam edecek. Sailor, BTC değerindeki sert düşüşün bile şirketi bu varlıktan kurtulmaya zorlamayacağını vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu