Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Michael Saylor, Bitcoin Bu Yıl Altını Ne Kadar Geride Bıraktı

MicroStrategy iş zekası yazılım devi başkanı ve Bitcoin müjdecisi Michael Saylor, son tweetinde, daha iyi bir değer deposu olanın Bitcoin mi yoksa altın mı olduğu tartışmasından vazgeçmenin zamanının geldiğine dair bir neden sundu.

ilgili içerik : Son Dakika : MicroStrategy, 177 Milyon Dolara 4.000 Bitcoin Aldı

İşte Bitcoin’in Altından Daha İyi olmasının nedeni

Bitcoin’in daha iyi olduğunu söylüyor, çünkü sadece 2021’de BTC %332 arttı ve altın %10,5 düştü. Bu on yılda, Kripto Para Twitter’a hatırlatıyor, Bitcoin, altının yıllık sıfır getirisine karşı yıllık verimde %146 getirdi.

Son zamanlarda, MicroStrategy bir Bitcoin zulası daha satın alarak varlıklarına 243 milyon dolar değerinde BTC daha ekledi. Şirket şu anda Bitcoin’de yaklaşık 5.1 milyar dolar tutuyor.

ilgili içerik : PayPal, İngiltere’de Kripto Hizmetlerini Başlattı

#Altın aynı yıl %10,5 düştü #Bitcoin %332 arttı. Altın aynı on yılda yılda %0 getiri sağladı Bitcoin yılda %146 getiri sağladı. Hangisinin üstün değer deposu olduğunu neden hala tartışıyoruz?

MicroStrategy, Bitcoin’i diğer birçok şirket için elinde tutuyor: Willy Woo

Tanınmış kripto tüccarı ve girişimci Willy Woo, Saylor’un şirketinin diğer birçok şirket için Bitcoin’i elinde tuttuğuna inanıyor.

BTC’ye ihtiyaç duyulduğu zaman MicroStrategy’nin hisselerini satın almak gerekecek, Bitcoin’i elinde tutmaktan ve onunla ilgili tüm sorunları üstlenmekten daha kolay.

ilgili içerik : Bitcoin, Altını Ezip Borsayı Alabilecek mi ?

MicroStrategy, amiral gemisi kripto para biriminden (BTC) daha fazlasını elde etmek için hissedarlardan iki kez borç aldı. Aralık 2020’de yatırımcılara dönüştürülebilir bir borç aracında 650 milyon dolar sattı. Temmuz ayında, şirket yaklaşık 500 milyon dolar değerinde sattı.

Daha Fazla Bitcoin Haberleri için Tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu