HaberlerKripto Para Haberleri

MEXC Global platformu Nexidius ile Ortak Oldu

MEXC Global ve Nexidius Ortaklığı!

Dijital para ticaret platformu MEXC Global’in yönetimi, NXD kripto para biriminin (Nexus Dubai Token) yaratıcıları ile işbirliğini duyurdu. Firma temsilcileri, Nexidius sanal dünyasında kullanılan bir kripto para birimini platformlarının işlevselliğine eklemenin kendileri için büyük bir onur olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

TJay takma adı altında NXD projesinin kurucusu, kripto borsası ile işbirliğinin ve Dubai jetonunun ticaret çiftlerine eklenmesinin, sınırsız bir sanal ülke yaratılmasının bir parçası olarak metaverzenin hizmet yelpazesini genişletmesine yardımcı olacağını söyledi. , kendi vatandaşlarının yararına hareket etmek.

MEXC Global geliştiricileri ile birlikte, takas edilemeyen belirteçlerin (NFT’ler) işlevselliğini genişletmeye çalışacaklarını kaydetti. İkincisi, dijital evrende vatandaşlığı gösteren sanal bir pasaport rolünü oynar.

Milyarder, yeni işbirliğinin büyük ölçekli bir kalkınma programının parçası olarak sonuçlandığını vurguladı. Sosyal fırsatları ölçeklendirme, yeni blok zinciri oyunları oluşturma, merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri ve daha fazlası gibi özellikleri genişletme planlarını içerir.

Dikkatinizi Çekebilir: Avustralya, kripto para reklamları nedeniyle Facebook’a dava açtı

TJay’e göre NXD, 4D Web 4.0 altyapısının oluşturulması ve geliştirilmesi için temel oluşturacak bir meta-platform olmayı hedefliyor. Artık Nexus Dubai Token, tüccarların ve yatırımcıların ilgisini çekecek olan MEXC Global borsasında işlem görüyor ve Nexidius projesi ek bir kullanıcı tabanı kazanabilecek.

Daha önce, CoinFili.com editörleri 9 Mart’ta Dubai’de (BAE) kripto para birimi ve sanal varlıklar endüstrisi için yeni bir finansal denetim otoritesinin kurulduğunu bildirmişti. Düzenleyici, bu kontrollü sektörle ilgili yeni mevzuatı derhal duyurdu. Kuruluş, Dubai’nin Özel Ekonomik Kalkınma Bölgelerini ve Serbest Bölgelerini izleme yetkisine sahiptir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu