MetaVerse Haberleri

MetaVisa, sistemini entegre ediyor

Katman 3 ara katman yazılımı protokolü olan MetaVisa, kullanıcıların zincir üstü verileri analiz ederek güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO vb. Metaverse projesi, kimlik sistemini Yield Guild Games (YGG) gibi uygulamalara entegre eder.

YGG, sanal dünyalarda ve blok zinciri tabanlı oyunlarda kullanılan, Takas Edilmeyen Jetonlara (NFT’ler) yatırım yapmak için bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluştur (DAO), oyuncuları blok zinciri tabanlı ekonomiler aracılığıyla kazanmak için bir araya getiren bir oyun loncasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Twitter Bitcoin’i Entegre Etmeye Çalışıyor

MetaVisa, YGG’nin lonca üyelerinin bir profilini oluşturmak için kullanılan zincir üstü verilere dayalı olarak YGG kullanıcılarının adresinin zincir üzerindeki eylemlerini yakalar. Bu, YGG’nin kullanıcılarını daha iyi hedeflemesine ve üyelerinin çıktılarını iyileştirmesine yardımcı olarak yönetimi optimize etmeye olanak tanır.

MetaVisa, kullanıcıların çıktı kapasitesini adresin NFT oyun sahne tutma süresine göre belirleyecektir, örneğin daha kısa periyotlara sahip olanlar, daha güçlü çıktı kapasitesine sahip yıldız oyuncular olma eğilimindedir. Benzer şekilde, güçlü çıktı değerine sahip yıldızlar, jeton çıktı hızına göre belirlenebilir. MetaVisa’nın modeliyle birleştirilen bu verilere dayanarak, YGG’nin üyelerini daha iyi yönetmesine ve bir merdiven dönüş yapısı oluşturmasına yardımcı olacak bilimsel bir puan sistemi sağlayabilir.

YGG, en büyük kripto ekonomik topluluğunu oluşturmayı hedefliyor. MetaVisa merkezi olmayan kimlik ve kredi sisteminin yardımıyla YGG, topluluğun varlıklarını maksimum fayda ile optimize etme desteğine sahip olabilir ve kârı token sahiplerine dağıtabilir. Bu DAO’nun katılımcıları, tüm ekosistemin sahibi ve yöneticisidir.

YGG, kısmen dijital mülkiyet haklarının temeli olarak hizmet etme yetenekleri nedeniyle Metaverse’deki NFT’lere yatırım yapmaya ve bunları yönetmeye kendini adamıştır. MetaVisa, NFT için kullanım senaryosunun, gerçek fayda ve para kazanma potansiyeline sahip GameFi varlıkları için nakit akışları oluşturmak olacağına inanmaktadır.

Sanal dünyalarda dijital varlıkların mülkiyeti, sanal dünyalarda “iş”i ve yüksek ücretli “işlere” demokratikleştirilmiş erişimi yeniden tanımlamaya başlayan kolaylaştırıcı bir örnektir.

Bu işler giderek daha çok oyun gibi oluyor. Sermayenin sınırlar arasında serbestçe aktığı, ancak Emeğin akmadığı bir dünyada, sermayenin daha büyük kâr potansiyeli vardır. Bununla birlikte, “işlerin” mobil olduğu ve giriş engellerinin çok daha düşük olduğu sanal dünyalarda Emeğin ödülleri daha yüksektir. Bu, Kazanmak için Oyna devrimidir. Bu durumda, kullanıcıları DAO’da derecelendirmek için bir model veya standartla zincir içi kimliğin iyileştirilmesi, zincir üstü veri analizine dayalı bilimsel bir çıktı oranı referansı ile DAO üyelerine daha iyi hizmet edecektir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu