HaberlerMetaVerse Haberleri

Metaverse’in Sanal Gerçekliğini Gerçek Hayata Getirmek – Metaverse Haberleri

Metaverse'in Sanal Gerçekliğini Gerçek Hayata Getirmek - Metaverse Haberleri

Metaverse, Play-to-Earn (P2E) oyun ve NFT’ler: günümüzün en popüler, ancak farklı kripto konseptlerinden üçü. Blue Monster Games (BMG), bu devrim niteliğindeki fikirleri gerçekten merkezi olmayan, kullanıcı odaklı ve potansiyel olarak karlı tek bir ekosistemde birleştirmek için burada; bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Özetle Oyna-Kazan (P2E)

Konsepte aşina olmayanlar için: Play-to-Earn (P2E), esas olarak, oyuncuların katılımları karşılığında değerli dijital varlıklar kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı oyunlar etrafında oluşturulmuş bir ödül çerçevesidir. Bu getiriler büyük ölçüde farklılık gösterir, ancak en iyi ekosistemlerin bazı kullanıcıları genellikle onlardan tam zamanlı olarak geçimini sağlayabilir. Konseptin önemli takipçisi olmasına rağmen, çoğu kişi potansiyel açısından buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu savunuyor. Örneğin, ödüller çoğunlukla takas edilebilir kripto jetonlarından oluşur ve neredeyse tüm Oyna-Kazan oyunları, ekosistemlerin tamamı yerine bağımsız uygulamalardır. Şimdiye kadar.

Blue Monster Games Hakkında

BMG, kripto dünyasının en iyi fikirlerini (Play-to-Earn oyun, NFT ödülleri ve metaverse) tek bir gerçek anlamda merkezi olmayan ekosistemde birleştirme vizyonuyla zorlu ve oldukça iddialı bir yolculuğa çıkmak için burada. Tümü. Blue Monster Games, vizyon sahibi katılımcılara ve yaratıcılara tamamen yeni sanal dünyaları hayata geçirmeleri için sonsuz olanaklar sunarken, yaratımlarının tek sahibi ve denetleyicisi olarak kalarak geleneksel, merkezileştirilmiş oyun oynamayı bozar. Alanında öncü olan BMG’nin misyonu kolay değil, giderek artan talep ve dünya çapında bir ekip tarafından desteklenen yetersiz hizmet alan pazarlar projeyi her gün ileriye taşımayı başarıyor; Şimdi bu metaverse’nin neyle ilgili olduğuna bir göz atalım.

İlk olarak, gerçekten merkezi olmayan bir ortam sağlamak için BMG, bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) olarak oluşturuldu. Esasen bu, token sahipleri tarafından yönetilen tamamen kendi kendini yöneten bir topluluk anlamına gelir. Ayrıca, ekosistemin tüm kârlarının DAO’ya gittiğini ve daha sonra onu üyeleri arasında yeniden dağıttığını belirtmek önemlidir.

BMG’nin en yenilikçi yönlerinden biri olan, muhtemelen kaldıraçlı Fungible Olmayan Jetonlar (NFT’ler) ile Oyna-Kazan oyununa geçiliyor. Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcılar çeşitli karakterler gibi oyun içi NFT’lerle oynayabilecekler, ancak küredeki hemen hemen tüm diğer platformların aksine, bunlara sahip olmaları gerekmiyor. Bunun yerine, Akademisyenler olarak adlandırılan oyuncular, Blue Monster Games’in kullanıcı dostu Marketplace’inde kolayca eşleşebilecekleri diğer üyelerin (Yöneticilerin) NFT’lerini ödünç almayı tercih edebilirler. Bu yıkıcı mekanizma, daha önce hiç görülmemiş Oyna-Kazan gelir modeliyle birleştiğinde, oyunculara alandaki en büyük proje olan Axie Infinity’de kazanabilecekleri miktarın yüz katını kazanma şansı verecek.

Dikkatinizi Çekebilir: Primex Finance, DEX-Agnostik Çapraz Marj Ticaret Protokolünü Başlatmak İçin 5,7 Milyon Dolar Fon Topladı – Blockchain Haberleri

BMC Token Açıklaması

BMC Token, Blue Monster Games ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Yalnızca her bir sahibine yönetim hakları vermekle kalmaz, aynı zamanda BMG meta veri tabanları boyunca evrensel değer ölçüsü görevi görür. Ek olarak, kullanıcılar sektör lideri getiriler elde etmek için $BMC Jetonlarını stake edebilecek veya ekosisteme yeni girenleri yönlendirerek BMC kazanabilecek ve böylece karlarını daha da optimize edebilecekler.

DIG: BMG’nin Arkasındaki Motor

Merkezi Olmayan Yatırım Grubu (DIG) , GameFi ve DeFi alanlarına yapılan yatırımlara ve sektördeki risk sermayesi tahsislerine odaklanan Dubai merkezli köklü bir firmadır. Kripto alanında sayısız başarılı desteğin kanıtlanmış bir sicili ile DIG, şimdi Blue Monster Games’in arkasında duruyor ve ekosistemin ilk günlerinde kaya gibi sağlam bir temel sağlıyor.

Son düşünceler

Play-to-Earn oyunları, NFT’ler ve metaverse’ler, dünyanın bağımsız kavramlar olarak işleyişini tamamen değiştirmeyi başardı: şimdi, Blue Monster Games (BMG) gibi tek bir güçlü ekosistemde birleştirildiğinde neler yapabileceklerini hayal edin. DIG tarafından desteklenen birçok uzman, BMG’nin başarılı olmaya hazır olduğunu ve bu da projeyi önümüzdeki dönemin ilk önemli temsilcilerinden biri haline getireceğini savunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu