Altcoin HaberleriEthereum (ETH)EverGrow (EGC)HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse HaberleriShiba Inu (SHIB)

Metaverse’de Bir Gelecek BTC, ETH, SHIB ve EverGrow’a Yükseliş Trendi Veriyor

  • Shiba Inu, Robinhood’un bu Şubat’ta listeleyeceği raporlarıyla bugün %17 arttı.
  • EverGrow Coin, bu yıl metaverse’e geçtiğini “%100” doğruladı.

Bitcoin, Pazartesi günü 40.000 doların altına düştükten sonra önceki iki işlem gününde 43.822 doların üzerine çıktı. Bunun nedeni, BTC, Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve EverGrow’un metaverse’de bir gelecek vaadiyle yükseliyor olmasıdır.

ABD 10 yıllık Hazine getirisindeki getirideki artış, dünya çapındaki yatırımcıları şaşırttı, ancak dünyanın en büyük kripto para birimi BTC, pozitif eğilimlere genel bir dönüş sayesinde kayıplarını geri aldı.

Buna ek olarak, Shiba Inu, 23 milyonu aşkın kullanıcı tabanına sahip önde gelen bir ticaret uygulaması olan Robinhood’un Şubat ayı başlarında memecoin’i sunacağına dair haberler üzerine bugün %17 arttı. İcra Kurulu Başkanı Vlad Tenev daha fazla madeni para çıkarmayı araştırdıklarını iddia ettiğinde Robinhood’ın kazanç çağrısı hakkında bir yorum, söylentiden önce geldi.

Bu hafta Ethereum, 12.400 doların üzerine çıkmadan önce önemli bir toparlanma yaşadı ve 10.835 dolara düştü. Ethereum kampından yeni bir bilgi olmadan, kriptolar daha yaygın hale geldikçe, daha geleneksel hisse senetleriyle aynı iniş ve çıkışları yaşayacakları açık.

Dikkatinizi Çekebilir: Samsung, Decentraland’da amiral gemisi 837 mağazasını açarak metaverse giriyor

Son olarak, EverGrow Coin, projelerinin bu yıl resmi Twitter hesapları aracılığıyla meta evrene taşınacağını “%100” doğruladı.

EverGrow , yalnızca üç ay önce piyasaya sürülmesinden bu yana kripto pazarını fırtına ile ele geçirdi ve bu acemi projenin, merakla beklenen kripto dostu içerik oluşturma platformu Creator’ı metaverse’e getireceği haberi, bu projeyi yeniye iten katalizör olabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu