HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Metaverse Şu Anda Kripto Piyasasıyla Bir Pazarlık Mı Planlıyor?

Metaverse Şu Anda Kripto Piyasasıyla Bir Pazarlık Mı Planlıyor?

Tüm piyasalarda olduğu gibi kripto piyasalarının da inip çıktığı her zaman akılda tutulmalıdır. Hisse senetleri veya kripto tokenlerinin büyük miktarlarda değer kaybetmesi, mutlaka bir geri dönüşün hemen köşede olduğu anlamına gelmez.

Bununla birlikte, kripto piyasasında neredeyse sokakları kana bularken, şimdi satın alacak kadar cesur olanlar kendilerine biraz pazarlık yapıyor olabilir.

Metaverse, Mark Zuckerberg’in Facebook’un “Meta” olarak yeniden adlandırılacağını ve kendi özel Metaverse’ini oluşturacağını duyurmasıyla kripto sahnesine gerçekten çıktı.

O andan sonra, birçok projenin Metaverse jetonları kesinlikle fırladı.

Yine de tüm yeni şeylerde olduğu gibi, bir yutturmaca döngüsü var ve bir zamanlar göklere çıkarılan tüm Metaverse oyunları şimdi bu döngünün dezavantajını yaşıyor gibi görünüyor.

Render (RNDR) böyle bir projedir. Grafik işleme, GPU açısından son derece yoğundur ve şirket içi bir işleme çözümüyle yapılması maliyetlidir. Bunun yerine, merkezi olmayan düğümlere bağlı küresel bir GPU ağı, işi daha hızlı, daha ucuz ve daha kolay hale getirebilir.

Kripto Grafik
Kripto Grafik

Yukarıdaki grafikte görülebileceği gibi, fiyat en yüksek 8.80 dolardan 2.50 dolara geriledi. Bu %72’lik bir düzeltme ve en son Mart 2021’de yapılan desteğe dokundu. Buradan da 100 günlük hareketli ortalamanın dışında bir sıçrama olası olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Polkadex, Coveted Polkadot Parachain Slot’u Nab İçin Topluluk Desteğini İstiyor

Gala Games (GALA) platformunda şu ana kadar sekiz oyun bulunuyor. Ağ, ekosisteme güç sağlayan düğümleri işleten bir oyuncu topluluğu tarafından yönetilir. Gerçekten merkezi olmayan herhangi bir Metaverse oyun platformunda olduğu gibi, oyuncular kuralları koyar ve Gala Oyunlarının hangi yöne gideceğine karar verir.

GALA Grafik
GALA Grafik

GALA, yakında bir geri dönüş için güçlü bir aday olarak görülebilir. Fiyatın 78.6 fibonacci seviyesine yaklaşması ve Stokastik ve RSI göstergelerinin her ikisinin de dibi görmesi göz önüne alındığında, Kasım sonunda 0,84$’lık en yüksek seviyesinden bu yana aşağı yönlü bir trendin tersine dönmesi muhtemeldir.

Verim Loncası Oyunları (YGG), bir lonca olarak bilinen şeydir. Loncalar, oyun Metaverse altyapısının bir parçasıdır. Yield Guild Games, oyna-kazan oyun sektöründeki oyuncuları bir araya getiriyor. Oyuncular için fon (burs) sağlar ve onlara kazanmalarına yardımcı olacak ekipman ödünç verir.

Lonca ayrıca birkaç Metaverse’de arazi ve diğer çeşitli NFT’leri satın alır ve lonca üyelerine verim sağlamak için ödünç verir.

Yield Guild Games - Grafik
Yield Guild Games – Grafik

YGG fiyatı açıkça 4,60$ seviyesinde önemli desteği düşürdü ve daha ne kadar düşebileceği belli değil. Bununla birlikte, RSI aşırı satım bölgesine girdi ve Stokastik momentum göstergesi dibe doğru ilerliyor.

Yatırımcılara Son Mesaj

Kripto piyasaları inanılmaz derecede değişkendir ve fiyat hızlı ve büyük ölçüde düşebilir. Pazara girmeden önce uzman tavsiyesi almak önerilen bir stratejidir. Yalnızca kaybetmeye hazır olduğunuz değeri girin.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu