HaberlerKripto Para Haberleri

MetaMask kripto para cüzdanının kullanıcı sayısı 30 milyonu aştı

Popüler MetaMask kripto para cüzdanının geliştiricisi Consensys, aktif cüzdan kullanıcılarının sayısının %42 artarak 30 milyonun üzerine çıktığını bildirdi.

Geçen Kasım ayında şirket 21 milyon aktif kullanıcı bildirdi. Buna göre, gösterge son dört ayda %42 arttı. Aktif kullanıcı sayısındaki artış, MetaMask’in DeFi ve Web3 projelerini kullanmanın en popüler ve kullanışlı yolu olmasıyla kolaylaştırılmaktadır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, NFT’leri yayınlamak ve tutmak, DAO’larla çalışmak ve DeFi protokollerine katılmak için MetaMask’a güveniyor. ABD, Filipinler, Brezilya, Almanya ve Nijerya, MetaMask için en aktif pazarlar” dedi.

ConsenSys CEO’su Joseph Lubin’in dediği gibi, MetaMask geliştiricilerinin “aşamalı ademi merkeziyetçilik” hedefi var, ancak güvenliği ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzünü (UI) unutmayın. Ona göre cüzdan yakında güncellenecek ve kullanıcılar harika bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

Lubin ayrıca MetaMask’ın cüzdanı yönetmeyecek, ancak yeni cüzdanların geliştirilmesi ve uygulanması için fon toplayabilecek merkezi olmayan bir organizasyon (DAO) başlatmayı planladığını söyledi. ConsenSys CEO’su ayrıca kendi MetaMask tokenini çıkarma planlarını bir kez daha doğruladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Chainalysis Nedir? Bir Kripto İzleme ve Blok Zinciri Analiz Aracıdır!

Daha önce ConsenSys COO’su Jacob Cantele, kullanıcıların cüzdan tokenları vererek “zengin olamayacaklarını” belirtmişti. Son zamanlarda ConsenSys’in kapitalizasyonunun 7 milyar doları aştığını belirtmek gerekir – şirket 450 milyon dolarlık başka bir finansman turunu başarıyla tamamladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu