Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Meme Coinler’e Büyük İlgi Artarak Devam ediyor

Meme Coinler'e Büyük İlgi Artarak Devam ediyor

CoinMarketCap’in (CMC) en son grafik verilerine göre, mikro-kap memecoin’ler perakende yatırımcılardan büyük ilgi görüyor . Fiyat izleme web sitesindeki ilk 10 ‘En Çok Ziyaret Edilen’ sayfadan 10’dan dokuzu mikro kapaklı (Meme Coin) madeni paralardır.

Meme jetonlarına yatırım yapmak, herhangi bir yatırımcı için oldukça riskli bir stratejidir.

Bu Konuda Konuşan Popüler Kripto Para Eğitimcisi Bagsy bir altcoin yatırımı düşünüyor olabilir herkes. Sizlere Bir Kaç Tavsiyem var dedi..

“Kendinize hangi #altcoin’in gelecekte fiyat artışı olasılığının daha yüksek olduğunu soruyorsanız, o boktan token metrikleri ve süslü, sevimli bir hayvanın avatarıyla boktan çöp tokenlere değil, ücret ve gelir üreten borsalara ve protokollere bahis yapın, ” görüşünü dile getirdi.

btc-grafik-bitcoin
btc-grafik-bitcoin

Akıllı paranın olduğu yerde protokoller ve değiş tokuşlar olabilirken, bazen aptal para meme token’lerde kazanır.

Mayıs ayında bildirdiğimiz gibi, ‘ The Kennel Master ‘ adlı bir kripto tüccarı , yalnızca dogecoin ticareti yaparak birkaç ay içinde 1.800$’ı 3.5 Milyon$ ‘a başarıyla dönüştürdü.

Hepsi yukarı doğru yolculuk değildi. Dogecoin piyasası daha sonra durdu ve bazı tokenler geri çekildi ve Kennel Master‘ın kazançlarının önemli bir kısmını sildi.

Tehlikenin altını çizmek için, bu tokenler Kennel Master tarafından sağlanan veriler , bu dogecoin yatırımlarının bazılarının rugpull veya dolandırıcılık olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu