Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Melania Trump’ın Son Kripto Açık Arttırması Flop Oldu

Melania Trump'ın Son Kripto Açık Arttırması Flop Oldu

“Head of State” koleksiyonunun müzayedesi geçen yıl Aralık ayında duyuruldu ve Fox Business’a verdiği bir röportajda eşinin NFT girişimine değinen eski Başkan Trump’tan destek aldı ve “onun harika bir hayal gücü ve insanların sevgisi var. eski first lady’miz”.

Dikkatinizi Çekebilir: Poolz Launchpad, Harmony’nin Çarpıcı Hızlı Blok Zinciri (Blockchain) İle Bütünleşmek İçin Projelere 50 Bin Dolarlık Hibeler Sunuyor

Geçen ay Melania, Fransız sanatçı Marc-Antoine Coulon tarafından eski First Lady’nin gözlerinin sulu boyası olan Melania’s Vision (2021) başlıklı ilk NFT teklifini duyurdu.

Melania, “Sanata olan tutkumu somutlaştıran ve Be Best girişimim aracılığıyla çocuklara yönelik devam eden bağlılığımı destekleyecek yeni NFT çalışmamı duyurmaktan gurur duyuyorum” dedi. “Bu yeni teknoloji tabanlı platform aracılığıyla, çocuklara, koruyucu topluluktan yaşlandıktan sonra başarılı olmaları için programlama ve yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilgisayar bilimi becerileri sağlayacağız.”

Melania Trump’ın 2018’de Fransa Cumhurbaşkanı’nın resmi ziyareti sırasında giydiği şapkanın fiziki satışı, NFT ve Trump’ın sulu boyası eşliğinde Çarşamba günü sona erdi. Trump’ın web sitesinde devlet ziyaretinin önemine değinildi: “Mrs. Trump, ülke için bu önemli anın farkına vardı ve buna göre, planlamaya büyük bir önem verildi.”

Ne yazık ki, eski First Lady için açık artırma, kripto para piyasası çöküşüyle ​​aynı zamana denk geldi. Alıcılar, yalnızca geçen hafta %40’tan fazla düşen Solana (SOL) ile teklif verebilir.

Set için 250.000$’lık başlangıç ​​fiyatı karşılanmadı ve açık artırmanın sonunda tokenlerin değeri, ilk istenen fiyatın çok altında toplam 162.144$’a ulaştı. Açık artırma süresince sadece beş teklif verildi ve kazanan teklif 1.800 SOL oldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu