Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Meksika medya patronu Bitcoin madenciliğine girişiyor!

Meksika medya patronu Bitcoin madenciliğini başlatacak.. İşte Haberin Detayları..

Meksika’daki en zengin üç kişiden biri olan medya şirketinin sahibi Ricardo Benjamín Salinas Pliego, Temmuz ayında kendi santralinde Bitcoin madenciliğini başlatacak. Bu içeriden bilgi, Bitcoin Magazine tarafından bir Twitter hesabında paylaşıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Salinas Pliego, Merkez Bankaları tarafından ulusal para birimlerinin düzenlenmesi için fiat’ı sürekli olarak eleştiren kripto para piyasasının aktif bir destekçisi olarak biliniyor.

Bitcoin, onun görüşüne göre, ekosistemin açık kaynak ve şeffaf kuralları nedeniyle nihayetinde genel kabul görmüş uluslararası bir para haline gelecektir. Ricardo Salinas için madenciliğe gitme kararının, bundan para kazanmaktan çok BTC ademi merkeziyetçiliğini desteklemekle ilgisi var.

Bir maden çiftliği kurma fikrine henüz herhangi bir ayrıntı verilmedi. Ricardo Salinas, kendi elektrik santralinin kapasitesinde Bitcoin madenciliği yapmayı planlıyor. Milyarderin varlıklarında böyle bir girişim yok; daha önce jeotermal enerji kullanarak BTC madenciliği fikrini dile getirmişti.

Dikkatinizi Çekebilir: Coinbase’den Bitcoin çıkışı 2017’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Ekoloji konusu, büyük miktarda enerji kaynağı kullandığı için sürekli eleştirilen madencilik için önemlidir. Madenciler için çevrecilerle tek uzlaşma, yenilenebilir kaynaklardan BTC madenciliğidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu