HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

McLaren, lüks ve süper NFT otomobiller yaratacak

McLaren, NFT tasarlıyor...

McLaren Automotive, müşterileri için ayrıcalıklı özelliklere erişimi içerecek bir NFT pazarı oluşturmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

McLaren Automotive, metaverse altyapı platformu InfiniteWorld ile ortaklaşa lüks süper arabaları için değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) oluşturacak ve basacak.

Şirket Salı günü yaptığı açıklamada, İngiliz otomobil üreticisinin NFT’leri satmak için sahiplerine özel özelliklere erişim de sağlayacak bir pazar oluşturmayı planladığını duyurdu.

Markaların dijital varlıklar oluşturmasına ve bunlardan para kazanmasına ve kullanıcı ve hayran deneyimlerini iyileştirmesine yardımcı olan bir meta veri deposu altyapı sağlayıcısı olan InfiniteWorld ile çalışıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Merkezi olmayan finans (Decentralized) DeFi dünyasında sınırlar ortadan kalkacak mı?

InfiniteWorld, Special Acquisition Company (SPAC) Aries I Acquisition Corp. ile 700 milyon dolarlık bir birleşme yoluyla Aralık ayında halka açılma planlarını duyurdu. Yeni kurulan şirket, Nasdaq’ta “JPG” koduyla işlem görecek.

McLaren Automotive, McLaren Racing’in dijital varlık endüstrisinde de aktif olan Formula 1 yarış ekibiyle aynı ailenin bir parçasıdır. Haziran ayında ekip, Tezos üzerinde bir NFT platformu kurma planlarını duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu