Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Analizleri

Max Kaiser’in Arz Limitiyle Desteklenen Bitcoin’e 220.000 Dolar Tahmini

Max Kaiser Daha Öncelerdende Bitcoin'e 220.000 Dolar Tahmininde Bulunmuştu. Şimdi Bu Tahminini Tekrarladı ve Bunun İçin Geçerli Bir Yorum Yaptı.

Yatırımcı, bitcoin destekçisi ve podcast sunucusu Max Kaiser bir kez daha bitcoin’in bu yıl 220.000 dolara fırlayacağını tahmin etti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Aslında, 2022’de bunun hakkında birkaç kez yazdı, ancak şimdi uzman bunun neden olabileceğine dair iyi bir neden verdi.

Sürpriz olmadı, çünkü ana büyüme faktörü 21 milyon jetonluk Bitcoin arz limitiydi. Ayrıca, her dört yılda bir, çıkarılan madeni paraların sayısı yarıya indirildiğinde yarıya indirilir.

Önceki BTC yarılanması Mayıs 2020’nin başlarında gerçekleşti, bir sonrakinin 2024’te iki yıl içinde olması bekleniyor.

Max Kaiser'in Arz Limitiyle Desteklenen Bitcoin'e 220.000 Dolar Tahmini, MAX KAISER, BITCOIN, TAHMINI, BTC
Max Kaiser Twitter Gönderisi: EKRAN ALINTISI

Bu yılın başında Kaiser, Bitcoin ağının hash oranındaki büyük artış nedeniyle 220.000 $ seviyesine ulaşmanın mümkün olacağını söyledi.

2 Ocak’ta bu rakam tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 203.5 exahash’a yükseldi, ardından BTC 47.000$ civarında işlem görüyordu. Şu anda Bitcoin bu miktarın yarısından fazlasını kaybetti ve 20.500$’dan işlem gördü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu