Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Matt Hogan: Biden’ın kararı Bitcoin değerinde artışa yol açacak

Bitwise Asset Management'ın yatırım direktörü, ABD Başkanı Joe Biden'in kripto para birimleri hakkındaki kararnamesinin bitcoin fiyatında bir artışa yol açabileceğine inanıyor.

Matt Hougan, kripto para birimlerinin gerçekten popüler olabilmesi için net bir düzenlemeye ihtiyacı olduğunu belirtti. Bitwise başkanı, dijital varlıkların düzenleyicilerden terfi gerektirdiğinden emin. Bunun için yatırımcılara uygun korumanın sağlanması gerekmektedir: Bitcoin yorumu:

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“Kripto para birimlerinin arkasındaki teknolojiye inanıyorsanız, potansiyeline inanıyorsanız, teknolojinin gelişmesine ve kendini göstermesine izin vermek için düzenlemeye ihtiyacınız var. Blockchain şu anda toplumun sadece küçük bir bölümünü etkiliyor, ancak bu teknolojinin internetin yaşamı, finansmanı ve işleyişi üzerindeki etkisini görmek istiyoruz.”

Bitwise’ın başkanı, endüstri tarihindeki mevcut aşamanın, bu yıl gerçekleşecek ve bir sonraki yıl devam edecek olan kripto para piyasasının büyümesi için zemin hazırladığına inanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Samsung Group’un bir parçası olan Cheil, Kore’de NFT pazarına ilk giren kişi olacak.

9 Mart’ta Amerikan başkanının federal kurumlara kripto para birimlerini düzenlemek için kurallar geliştirme çabalarını koordine etme talimatı veren özel bir kararname yayınladığını hatırlayın. Bundan sonra, BTC oranı %10 arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu