HaberlerRipple (XRP) HaberleriSEC

Mahkeme, SEC’in Ripple Yanıtını Değiştirmesine İzin Verdi

Mahkeme, SEC'in Son Anlaşmazlıklarda Ripple Yanıtını Değiştirmesine İzin Verdi

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na, Ripple’ın amici’nin yaklaşan uzman rekabetine girme talebine itirazına verdiği yanıtı değiştirme fırsatı verildi.

Ripple’ın SEC’in Amici’nin devam eden davaya katılımına itirazına verdiği yanıtın kamuya açıklanması talebinin ardından mahkeme, sanıkların ancak SEC davada önerilen revizyonları yaptıktan sonra halka açık bir listeleme yanıtı sunmasına izin vereceğini söyledi. Blockchain şirket yanıtı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, yakın zamanda Davalının yanıtını incelemeye ve 23 Haziran 2022’ye kadar önerilen düzeltmeleri yapmaya yönlendirildi.

SEC’in Ripple’ın yanıtını düzenlemek için herhangi bir önerisi varsa, SEC’in, Davalının amici itirazına verdiği yanıtın bölümlerinin neden kamuya açıklanmasını istemediğini açıklayan bir mektup göndermesi gerekecektir.

Yargıç Analisa Torres, “Buna göre, 23 Haziran 2022’ye kadar, SEC, davalının yanıtında önerilen revizyonları ve teklifini açıklayan bir mektubu sunmalıdır” dedi.

Karar, avukat James K. Filan tarafından Twitter sayfasında paylaşıldı ve gelişmeyi şu sözlerle açıkladı:

“Yargıç Torres, Davalıların halka açık bir şekilde yanıt vermesine izin vermeden önce, SEC’in yanıtta halka açık olmaması gereken herhangi bir şey olup olmadığını ve nedenini söyleme şansı elde ettiğini söylüyor. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun neyi düzenlemek istediğini görmek ve ardından aynı anda tüm konulara hükmetmek istiyor.”

Ripple, SEC yanıtının herkese açık olarak yayınlanmasını istiyor

Gelişme, Ripple ve ayrı sanıklar Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’un mahkemeden SEC’in amici’nin Dobert’in yaklaşmakta olan mücadelesine katılımına yönelik itirazına verdiği yanıtı yayınlamasını talep etmesinden iki haftadan kısa bir süre sonra geldi.

Sanıklar, SEC’in Amici’nin katılımına yönelik itirazına yanıtını mühürlü bir şekilde sunarken, yanıtın halka açık listelenmesine açık olduğunu belirtmişlerdi.

“Bugünkü yanıtımızı, halen derdest olan SEC dilekçesi […] uzmanının adıyla ilgili bekleyen mahkeme kararına saygımızdan dolayı mühürledik”

Ripple, Amici İtirazını Kaydetmek İçin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Eylemine Katılmıyor

Bir hatırlatma olarak, SEC, amici’nin Dobert’in meydan okumasına katılma talebine olan itirazlarının mühürlenmesini istedi. Ajans, amici’nin Dobert’in meydan okumasına dahil olmasına itiraz etme kararının, uzmanı devam eden davadan doğrudan etkilenen XRP yatırımcılarının her türlü saldırı ve tacizinden koruma çabasının bir parçası olduğunu belirtti.

Bununla birlikte, Ripple, SEC tarafından tüm itirazı mühür altına almak için verilen sebebin yeterli olduğunu düşünmüyor ve mahkemenin, ajansın önerilen redaksiyonu bir denetçinin güvenliğini tehlikeye atma eğiliminde olan bölümlere yapmasını talep etmesine neden oluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu