Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

M. Novogratz: FED yüzünden Bitcoin Yükselmiyor!

FED kararları yüzünden bitcoin yükseliş trendine giremiyor!

Galaxy Digital Holdings Ltd.’nin başındaki milyarder kripto para yatırımcısı Michael Novogratz, Federal Rezerv faiz oranlarını artırdıkça bitcoin’in bu yıl sınırlı bir aralıkta ticaret yapmaya devam edeceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Novogratz, Bloomberg Crypto ile yaptığı röportajda, Bitcoin’in duraklama aşamasından geçmeden agresif bir şekilde büyüyebileceğini düşünmüyorum.

Daha önce uzman, 2022 için Bitcoin için 30.000 $ ile 50.000 $ arasında bir aralık öngördü ve şimdiye kadar 41.450 $’dan işlem gören BTC bu çerçeveye uyuyor.

Novogratz, piyasa değerine göre en büyük dijital varlığın, salgına yanıt olarak Fed tarafından sağlanan likidite nedeniyle diğer riskli varlıklarla birlikte geçen yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Ukraynalı çiftçi OpenSea NFT’de Rus tanklarını sergiledi

Ona göre, şimdi Fed’in politikayı sıkılaştıracağına göre, yatırımcılar riskleri ve jeopolitik gerilimlerin sonuçlarını abartıyorlar.

Novogratz, Bitcoin tarihtir, insanları bir toplulukta bir araya getirir” dedi. Evleri yanarken yeni insanları çekmek zordur.

Kripto endüstrisinin gelişmesi için beklentilerden bahseden üst düzey yönetici, eyalette kripto işi yapmak için gerekli olan New York BitLicense’in kaldırılması çağrısında bulundu.

BitLicense’den kurtulmalıyız. Bu gereksinimler nedeniyle New York Eyaletinde iş yapmak çok zordur.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu